strefaplywania.pl- Logo - Opinie

strefaplywania.pl

Opinie (111) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (144)

Ważny od: 30 gru 2022
strefaplywania.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam sklep strefa plywania, szybko i sprawnie. Polecam okulary speedo vengeance, nie przyciekaja i nie wypadaja przy skoku na glowke. Pasuja na ogromne i wystajace nosy jednak sa bardziej typu kompetycja niz komfort. Spokoj ze szczelnoscia i brak docisku nad nosem jest dla mnie kofortem Polecam czapke speedo niebieska z szarym napisem, zsilikonu a nie z latexu. Zaczepke do nosa speedo kupilem ale nie wyprubowalem jeszcze.

Sama obsługa jest bez zarzutów. Problem jest z klapkami . Różnica między rozmiarem 43 a 44 to prawie 2 cm !? I tu jest problem . Zamówiłem synowi klapki rozmiar większe bo 43 było już przyciasne , dostałem o 2 rozmiary większe OPISANE JEDNAK JAKO 44 czyli niby rozmiar większe . Coś tu jest nie tak . Zostawił je sobie bo może jeszcze mu noga urośnie , ale fakty są fakty . Reszta obsługi i transportu bez uwag
MW
Marcin W.
Okolice Wrocławia

Opinie nt. sklepu strefaplywania.pl

Przed zakupem skontaktowałam się ze sklepem z prośbą o pomoc w wyborze rozmiaru, gdybym musiała wybrać sama, niestety kupiłabym rozmiar za duże, dzięki fachowej pomocy ze strony sklepu zakupione spodenki pasują idealnie.
Szybkość realizacji zamówienia to mega atut, zamówienie złożone w środę koło 16, w piątek jest w paczkomacie!
Bardzo miła i pomocna obsługa i szybka wysyłka, bardzo polecam!
31 mar 2024
Bardzo szybka wysyłka i dostawa. Towar zgodny z opisem
Wszystko na jak najwyższym poziomie!!! Polecam!!!
Szybka dostawa i świetnie przygotowana przesyłka
Bardzo szybka realizacja zamówienia!
Produkt zgodny z ofertą, polecam.
MK
Marta K.
Gdańsk
24 mar 2024
6 kwi 2024
Wyslac mi zamowienie
24 lut 2024
Strój Arena super i dobra cena , czepek speedo fajny i spełnia moje oczekiwania, okularki do pływania również. Wszystko od momentu zamówienia dotarło szybko .

Świetny sklep!

Ogromny asortyment, wysokiej jakości produkty, sprawna realizacja a zamówienia oraz łatwy kontakt ze Sklepem.