dekordia.pl

Opinie (235) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (831)

Ważny od: 25 cze 2020
dekordia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Cena czyni cuda. Mieszkam w województwie w którym znajduje się fabryka Stegu , po rozmowie z działem sprzedaży otrzymałem z fabryki darmowe próbki i po wyborze produktu chciałem zakupić kamień bezpośrednio u producenta ale cena nie odbiegała zbytnio od tych cen co można było znalezść w marketach, okoliczne hurtownie ceny proponowały z kosmosu a jak wiecie prace wykończeniowe w dzisiejszych czasach nabierają szczególnego znaczenia - wykańczamy budżet domowy i siebie. Na szczęście przez Ceneo dotarłem do Dekordi - cena fajna aż przez kilka dni sprawdzałem czy aby cena jest za karton czy za jedną płytkę. Cena jest jedną z najniższych na rynku markety i hurtownie schodziły po negocjacjach do ok 100 zł za karton tutaj niecałe 73 zł - czyli jednak można. Kontakt Ok na moją prośbę ustaliliśmy telefonicznie w które dni można towar dostarczyć. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona do transportu - przejechała pół Polski bez uszkodzeń, wszystkie paczki zostały sprawdzone i wszystko było git. Mimo początkowych obaw to po tym zakupie bardzo polecam Sklep Dekordia.
MP

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

Zakup płytek poszedł szybko i bezproblemowo. Bardzo miła obsługa. Na bieżąco byłam informowana o dostawie płytek. Moje płytki podłogowe dostarczono mi w stanie nienaruszonym, ani jedna nie została uszkodzona. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękuje bardzo za opinię :) Jesteśmy wdzięczni, że zechciała Pani poświęcić swój czas i ją napisać :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do kolejnych zakupów :)
Szybka dostawa (drugi dzień roboczy od zamówienia) , dobry kontakt z osobą zajmującą się zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Wojciechu dziękujemy bardzo za pozytywną opinię :) Pańskie słowa są dla nas bardzo istotne i motywujące :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
szybkość realizacji zamówienia oraz możliwość zapłaty zwykłym przelewem
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Anno bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług :D Bardzo nam miło, że poświęciła Pani czas na napisanie tej opinii :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Wszystko szybko i sprawnie kamień tak jak w opisie
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Marcinie bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :) Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Bardzo dobra komunikacja i obsługa
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujmy bardzo za opinię! Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się, że praca naszego działu obsługi klienta została doceniona. Zapraszamy na ponowne zakupy w naszym sklepie internetowym! Pozdrawiamy serdecznie :)
Wszystko bardzo sprawnie. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Agnieszko dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów:)
wszystko przebiegło bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów!
Mega szybka wysyłka i tanio !
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Olgo, jest nam niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię i widzieć przydzielonych 5 gwiazdek - cieszymy się, że nasze produkty i proces zakupowy spełniły Pani oczekiwania. Pięknie dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość!
Polecam, szybka obsługa.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Wszystko dardzo dobrze.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na napisanie opinii :) Jest nam niezmiernie miło. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do ponownych zakupów w naszym sklepie :)
szybka obsługa
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania a Pani opinia jest dla nas motywacją do dalszych starań ! :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Karolino dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług :) Pozdrawiamy i zachęcamy do ponownych zakupów :D
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Agato dziękujemy bardzo za opinię :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Alino, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek i cieszymy się ,że spełniliśmy Pani oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów na dekordia.pl!
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Moniko, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek :) Cieszymy się, że zakup płytek SOLEIL MINT GRES w naszym sklepie sprawił Pani przyjemność. Pozdrawiamy i zachęcamy do kolejnych zakupów! :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Adamie, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych produktów :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy na dekordia.pl!
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Pawle, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie dekordia.pl! W razie potrzeby nasz zespół pomoże Panu w odpowiednim wyborze. Serdecznie pozdrawiamy!