dekordia.pl

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (844)

Ważny od: 25 cze 2020
dekordia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lip 2023
Cena czyni cuda. Mieszkam w województwie w którym znajduje się fabryka Stegu , po rozmowie z działem sprzedaży otrzymałem z fabryki darmowe próbki i po wyborze produktu chciałem zakupić kamień bezpośrednio u producenta ale cena nie odbiegała zbytnio od tych cen co można było znalezść w marketach, okoliczne hurtownie ceny proponowały z kosmosu a jak wiecie prace wykończeniowe w dzisiejszych czasach nabierają szczególnego znaczenia - wykańczamy budżet domowy i siebie. Na szczęście przez Ceneo dotarłem do Dekordi - cena fajna aż przez kilka dni sprawdzałem czy aby cena jest za karton czy za jedną płytkę. Cena jest jedną z najniższych na rynku markety i hurtownie schodziły po negocjacjach do ok 100 zł za karton tutaj niecałe 73 zł - czyli jednak można. Kontakt Ok na moją prośbę ustaliliśmy telefonicznie w które dni można towar dostarczyć. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona do transportu - przejechała pół Polski bez uszkodzeń, wszystkie paczki zostały sprawdzone i wszystko było git. Mimo początkowych obaw to po tym zakupie bardzo polecam Sklep Dekordia.
MP

Na ten moment 1 gwiazdka niestety. Zamówiłam 4 płytki dekoru i 1 z nich była odpryśnięta w dwóch miejscach (wygląda to na wadę fabryczną bo w pudełku nie było żadnych kawałków płytki, nawet kurier nie chciał spisać protokołu szkody). Reklamację złożyłam natychmiast czyli we wtorek. Po południu Pani z firmy dekordia się skontaktowała, z pytaniem czego oczekuję i od tego czasu cisza w sprawie jakiegoś rozstrzygnięcia. Wczoraj rano pisałam wiadomość, bo bardzo zależy mi na czasie (wiadomo-remont łazienki, wszystko rozgrzebane, nieczynne a ja oczekuję na 1 płytkę...). Zero odpowiedzi. Ja rozumiem tryb reklamacyjny ale chciałabym wiedzieć na czym stoję...siedząc de facto bez łazienki :(

Opinie nt. sklepu dekordia.pl

TC

Zabrakło jednego małego dekoru i koszta cie zaskoczą...

Zabrakło jednego małego dekoru i poprosiłem o wysyłkę mała paczka. Za wysyłkę listwy dekoracyjnej 90x1.5x1cm chcą 150 zł ! Oszaleli...
Kontak ze sklepem i pomoc w rozwiązaniu problemu wzorowy!! Polecam!!
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Katarzyno, dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Staramy się, aby każda nasza usługa była odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Jarosławie, dziękujemy serdecznie za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów :)
Wszystko zgodne polecam ten sklep
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Urszulo, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
DK
Danuta K.
Białystok
Współpracują z fatalnymi dostawcami… pomimo że zamówiłam płytki na pilne… 24 odebrane to nadal ich nie mam
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dzień dobry, przyjrzeliśmy się Pani zamówieniu i po weryfikacji działań dostawcy wiemy, że podjął on próbę dostarczenia towaru w dniu wczorajszym niestety w późniejszych godzinach niż przewidywana, za co bardzo przepraszamy. Korzystamy z zewnętrznych usług kurierskich i niestety nie mamy bezpośredniego wpływu na działania każdego z kurierów. Ze względu na weekend majowy tak jak informujemy na stronie, realizacja zamówień może się wydłużyć. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że zajmujemy się Pani sprawą :)
👍
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy serdecznie za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów! :)

wszystko ok lepiej byc nie moze

wszystko ok lepiej być nie morze
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Jacku, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania a zakup w naszym sklepie sprawił Panu przyjemność. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne zakupy!

Brak płytek mimo że towar dostępny

Mimo informacji na stronie że płytki są dostępne, okazało się że jest ich zdecydowanie mniej niż zamówiłam. Zamówienie musiałam anulować.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Malwino bardzo nam przykro, że nie udało się zamówić takiej ilości płytek, jakiej Pani potrzebowała. Owszem towar był dostępny, ale niestety w małej ilości. Do naszych zamówień podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług. Niestety nie zawsze wszystko zależy od nas, ponieważ współpracujemy z wieloma producentami, aby oferować naszym klientom produkty o najwyższej jakości. Oczywiście jesteśmy bardzo wdzięczni za opinię i postaramy się wprowadzić działania, które zapobiegną powtórzeniu się takiej sytuacji w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Mariuszu, serdecznie dziękujemy za 5 gwiazdek :) Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych usług. Pozdrawiamy i zachęcamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Karolino serdecznie dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły Pani oczekiwania. Pozdrawiamy i zachęcamy do ponownego skorzystania z naszych usług :)
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Alino, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek i cieszymy się ,że spełniliśmy Pani oczekiwania :) Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów na dekordia.pl!
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Moniko, dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek :) Cieszymy się, że zakup płytek SOLEIL MINT GRES w naszym sklepie sprawił Pani przyjemność. Pozdrawiamy i zachęcamy do kolejnych zakupów! :)
Mega szybka wysyłka i tanio !
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Pani Olgo, jest nam niezmiernie miło czytać tak pozytywną opinię i widzieć przydzielonych 5 gwiazdek - cieszymy się, że nasze produkty i proces zakupowy spełniły Pani oczekiwania. Pięknie dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość!
21 kwi 2024
Bardzo dobra komunikacja i obsługa
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Dziękujmy bardzo za opinię! Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się, że praca naszego działu obsługi klienta została doceniona. Zapraszamy na ponowne zakupy w naszym sklepie internetowym! Pozdrawiamy serdecznie :)
20 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Panie Adamie, bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i jakości oferowanych produktów :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ponowne zakupy na dekordia.pl!
20 kwi 2024
wszystko przebiegło bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu dekordia.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do ponownych zakupów!