zo-han.com

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (258)

Ważny od: 19 paź 2021
zo-han.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Świetny kontakt z firmą, szybka wysyłka. Mam dwa zestawy biało-czarny jest przepiekny, leginsy trzymają się ciała, dość duża rozmiarówka mam leginsy rozmiar L są długie i to bardzo a mam 169cm. Top rozmiar L jest trochę szeroki dla mnie, bluza rozmiar L idealna l, Świetny materiał. Drugi zestaw pomaranczowo- czarny, kolor ciemny jest taki rzadki jakby mniej krył. Bluzkę wzięłam już w roz M i jest idealna. Leginsy L... też są długie jak ktoś jest wyższy ode mnie to będą idealne. Ogólnie polecam mega jakość produktu i ślicznie wygląda.

24 lis 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie 12 dni. Musiałem specjalnie kontaktować się z działem obsługi klienta, po czym dostałem informację, że paczka została wysłana, mimo, że przewoźnik jej nie otrzymał. Ostatecznie zamówienie przyszło tydzień po terminie. Jakość produktów przyzwoita, stąd 2 gwiazdki, ale nigdy więcej tam nie zmówię.

Opinie nt. sklepu zo-han.com

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry