zo-han.com

Opinie (71) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (254)

Ważny od: 19 paź 2021
zo-han.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Świetny kontakt z firmą, szybka wysyłka. Mam dwa zestawy biało-czarny jest przepiekny, leginsy trzymają się ciała, dość duża rozmiarówka mam leginsy rozmiar L są długie i to bardzo a mam 169cm. Top rozmiar L jest trochę szeroki dla mnie, bluza rozmiar L idealna l, Świetny materiał. Drugi zestaw pomaranczowo- czarny, kolor ciemny jest taki rzadki jakby mniej krył. Bluzkę wzięłam już w roz M i jest idealna. Leginsy L... też są długie jak ktoś jest wyższy ode mnie to będą idealne. Ogólnie polecam mega jakość produktu i ślicznie wygląda.

24 lis 2023
Zamówienie nie zostało zrealizowane w wyznaczonym terminie 12 dni. Musiałem specjalnie kontaktować się z działem obsługi klienta, po czym dostałem informację, że paczka została wysłana, mimo, że przewoźnik jej nie otrzymał. Ostatecznie zamówienie przyszło tydzień po terminie. Jakość produktów przyzwoita, stąd 2 gwiazdki, ale nigdy więcej tam nie zmówię.

Opinie nt. sklepu zo-han.com

Proklient

Poprosiłam o szybką wysyłkę i udało się tak wysłać, że przyszło na czas. Super kontakt, widać że zależy im na tym, żeby wszystko poszło jak najlepiej :)
Bardzo szybka realizacja a produkty bajka. Zamówiłam dwie bluzy dla siebie i dla męża oraz dwie opaski jestem nimi zachwycona 🤩
To już moje trzecie zamówienie na Zo-Han. Mam miętowy komplet, a teraz do tego zestawu dołączył jeszcze crop top z długim rękawem. Jak zawsze jestem zadowolona z zakupów. Bardzo szybko odpowiadają na maile, wysyłka ekspresowa. Tak więc super obsługa klienta.
Bardzo polecam markę, ubrania super, świetnej jakości. Zależało mi na szybkiej dostawie przed wyjazdem i paczka dotarła na czas. Jestem ogromnie zadowolona:)
Rewelacja, koszula jak druga skóra a oprocz tego przepięknie wyglada 😍
13 kwi 2024
Kontakt, jakość i całokształt.
Strój bardzo miły w dotyku. Kolory i grafika robią ogromne wrażenie. Polecam 😀
Super kontakt, zależało mi na szybkiej dostawie i taką otrzymałam 😉
Wyjątkowo sprawna obsługa! Zamówienie zrealizowane od ręki!
Szybka i sprawna obsługa :D No i genialne produkty!
wszystko zgodne z zamówieniem
Wszystko mi się podobało! Od kontaktu, przez obsługę, jakość, jak i ekspresową realizację zamówienia (na moje pytanie, czy przesyłka dotrze do 23.03.2024 roku, na trzeci dzień od zamówienia była już w drodze do paczkomatu)!!! Oby tak dalej!!! Zawsze polecam ZO HAN! A gdy spotykam na swej drodze Zohankę - zawsze zagadam!!!
Cudowna kurtka! polecam bardzo, kurtka jest po prostu mega! a kontakt ze sprzedającym wzorowy! expresowa wysyłka ! na pewno wrócę jeszcze po kolejne zakupy! polecam, bo na prawde warto
Obsługa super, bardzo zależało mi na szybkiej wysyłce i moja prośba została spełniona-dotało na czas. Jakość tkanin mega!Polecam z całego serca.
6 kwi 2024
Jestem zachwycona jakością, doborem kolorów, rozmiar idealnie dopasowany. To mój kolejny zestaw i na pewno nie ostatni. Baaaardzo polecam.
Stroje są śliczne i bardzo dobrze wykonane, prośba z mojej strony o szybką realizację zamówienia i zamówienie na 2 dzień już w domku.
POLECAM!!! , kontakt ze sprzedającym rewelacja, towar - jakość pierwsza klasa 👌 Napweno jeszcze wrócę zrobić zakupy😁

Polecam zakupy w ZO-HAN

Bardzo dobry kontakt z klientem, szybka wysyłka. Bluza super. Polecam serdecznie