wekownia.pl- Logo - Opinie

wekownia.pl

Opinie (134) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (324)

Ważny od: 12 wrz 2022
wekownia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 wrz 2023
Jesteście wspaniali. Macie doskonałe, smaczne produkty. Wyjątkowe!!! Tylko powinniście używać ekologicznego kleju do etykiet na słoikach i butelkach. To jest bardzo ważne. Jak ekologia, to ekologia na wskroś a nie jakaś chemia, której nie można odmyć ani zdrapać żadnym sposobem. Ja nie chcę wyrzucać opakowań. One mi się przydają, ale etykiety są nie do zdarcia. Mówię Wam, jak zmienicie kleje, to będziecie jeszcze bardziej superowi - SUPER, SUPER, SUPER FIRMĄ. Lubię Was i mówię to od serca. Serdecznie pozdrawiam. Halina

Kapusta kwaśna i niesmaczna. Jej jakość jest nieadekwatna do wysokiej ceny.

Opinie nt. sklepu wekownia.pl

10 lut 2024
24 sty 2024
8 wrz 2023

Jesteście wspanna wskroś

4 cze 2023
Dobrze opakowane i zabezpieczone słoiki, jak na razie dzielnie znoszą temperaturę w samochodzie, zabezpieczenie jest dodatkowym atutem w trasie.
22 wrz 2023
Super produkty. Niedobry klej do etykietek na opakowaniach. Nie da się zdrapać aby wykorzystać słoiki i butelki i nie wyrzucać. Klej też powinien być ekologiczny, tak, jak produkty. Zróbcie to. Lubię Was i pozdrawiam. Halina
Odpowiedź ze sklepu wekownia.pl
Pani Halino, dziękujemy za opinię. Klej jak i etykieta uwzględnia to, że cześć klientów, a w szczególności sklepy, przechowują nasze weki w lodówce, wybraliśmy takie etykiety i klej aby nie schodziły pod wpływem niskiej temperatury. Najłatwiej etykiety z naszych weków ściągnąć namaczając je w gorącej wodzie.
Bardzo szybka dostawa i super abezpieczonaprzesyłka na pewno jeszcze zrobię zakupy w tym sklepie produkty bardzo smaczne pozdrowienia dla pracowników
Dziękujemy <3
3 sie 2023
Super smaki! In minus - trwałość etykiet. Czy etykietki nie mogłyby być przytwierdzane mniej permanentnym klejem? Trudno zrecyklingować opakowania.
28 lis 2023

Niezastąpiony Master Chęć w słoiku

Przepadła oo pierwszych zakupach 😀.Dania wekowni ratują mi życie w sytuacji kiedy ma napięty grafik zajęć zawodowych i prywatnych.
7 lis 2023
Szybką realizacja przemiły kontakt z obsługą. Zakupionych artykułów nie mogę ocenić ponieważ był to zakup na prezent.
11 lis 2023
Bardzo ładnie ,dokładnie zapakowane -👍na temat przetworów nie mogę nic powiedzieć,będą otwierane na święta 😊
Odpowiedź ze sklepu wekownia.pl
Dziękujemy za opinię <3 Czekamy na wieści! Pozdrawiamy z Wekowni!
15 lis 2023
Produkty bardzo smaczne. Również dobrze zapakowane, zatem żaden wek nie ucierpiał w trakcie transportu.
29 sie 2023

Profesjonaliści.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Nie mogę ocenić jeszcze doznań smakowych, ponieważ nie próbowałam.
14 lip 2023

Polecam produkty Wekowni.

Duża różnorodność produktów zapewnia pyszne śniadania, obiad lub kolację.Każdy coś dla siebie znajdzie.
29 lis 2023
sama firma zachowała się ok, przewoźnik nawalił paczka była za późno
10 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia oraz świetny kontakt. Pychotka przetwory.
Dziękujemy <3
11 lip 2023
Swietna jakosc jedzenia, bardzo szybka wysylka, dobra obsługa klienta
16 lis 2023
Profesjonalne pakowanie i zabezpieczenie słoiczków. Pyszne posiłki.
17 sie 2023
brakuje jeszcze w ofercie fasolka po bretońsku jest bez mięsa