wekownia.pl- Logo - Opinie

wekownia.pl

Opinie (130) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (316)

Ważny od: 12 wrz 2022
wekownia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 wrz 2023
Jesteście wspaniali. Macie doskonałe, smaczne produkty. Wyjątkowe!!! Tylko powinniście używać ekologicznego kleju do etykiet na słoikach i butelkach. To jest bardzo ważne. Jak ekologia, to ekologia na wskroś a nie jakaś chemia, której nie można odmyć ani zdrapać żadnym sposobem. Ja nie chcę wyrzucać opakowań. One mi się przydają, ale etykiety są nie do zdarcia. Mówię Wam, jak zmienicie kleje, to będziecie jeszcze bardziej superowi - SUPER, SUPER, SUPER FIRMĄ. Lubię Was i mówię to od serca. Serdecznie pozdrawiam. Halina

Kapusta kwaśna i niesmaczna. Jej jakość jest nieadekwatna do wysokiej ceny.

Opinie nt. sklepu wekownia.pl

Pełna 'profeska'..

Ogólnie pełna 'profeska'... realizacja zamówienia i smak potraw bez zarzutu... a jeśli można zgłaszać sugestie to więcej odmian indyka czy kurczaka mile widziane, a z konfitur aronia czy aronia z jabłkiem
Jedzenie jest pyszne! Dostawa była błyskawiczna, jestem już wielką fanką, zwłaszcza łososia w sosie cytrynowym, kaczki duszonej i klopsików cielęcych. Na pewno będę zamawiać.
Bardzo porządnie zapakowane weki, smakowo bigos i sos boloński nie do końca trafiły w moje preferencje smakowe. Dlatego jedna gwiazdka mniej. Ale to tylko kwestia gustu :)
Bardzo estetycznie wyglądają słoiki, potrawy pyszne, przynajmniej dla mnie, polecam spróbować, pozdrawiam
Po raz kolejny bez zarzutu. Zamówiony żurek i zalewajka na firmowe śniadanie wielkanocne. Było pysznie.
RW
Rafał W.
Łódź

kupuję po raz kolejny

Bardzo smaczne (kupuję już u nich po raz kolejny, chyba już 4 razy)
smak potraw, opakowanie, w sumie wszystko ok.
pyszne jedzenie , ładny katalog :)
RW
Rafał W.