domyou.pl- Logo - Opinie

domyou.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (127)

Ważny od: 29 gru 2022
domyou.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Zamówiłam worek do siedzenia dla córki i jest super! Właśnie takiego szukałyśmy, perfekcja w wykonaniu. Niestety dałam tylko 4 gwiazdki , a to dlatego że worek był słabo zapakowany-zabezpieczony. Został tylko włożony w pudełko z cieniutkiej dektury. Do mnie dotarł w porwanym pudle ,dno trzymało tylko jedną stronę przez co musiałam go zapierać bo był brudny . A gdyby został włożony w jakąś folię to może byłby chociaż czysty pomimo porwanego pudełka. Szkoda , że firma bardziej się nie postarała o solidniejsze spakowanie towaru , wtedy dałabym 5 gwiazdek bo jesteśmy bardzo zadowolone z zakupu worka.

1 usprawnić kontakt z obsługą sklepu - w chwili obecnej czas na reakcję sklepu jest niedopuszczalny bo albo nikt nie odbiera telefonu albo brak odpowiedzi na SMS a skrzynka głosowa nie przyjmuje nagrania bo jest przepełniona 2 w każdym przypadku podać realny czas realizacji zamówienia i czas dostawy pod wskazany adres. 3 na bieżąco - z inicjatywy sklepu - informować klientów o możliwych komplikacjach w realizacji złożonego zamówienia w tym wydłużonego terminu dostawy zamówionego i opłaconego towaru( w dobie różnego rodzaju wyłudzeń poprzez oszustów internetowych, brak szybkiej odpowiedzi ze strony dostawcy usługi jest w mojej ocenie brakiem profesjonalizmu w relacji z jego klientami) Jednocześnie dodam, że zmówiona pufa jest bardzo ładna, bardzo starannie wykonana i wzbudziła zachwyt mojego 9-letniego wnuka i to zaciera niemiłe wspomnienia z próbami kontaktu z sklepem oraz czasem realizacji i dostawy tej pufy. Pozdrawiam Zdzisław Ferenz

Opinie nt. sklepu domyou.pl

30 sie 2023
Super jakość foteli, rewelacyjny kontakt ze sprzedawcą, ekspresowa realizacja.
1 wrz 2023
Dopisujemy Pana do naszej szerokiej listy zadowolonych klientów. Dziękujemy za opinię :)
24 paź 2023
staranne, dokładne wykonanie fotela, podnóżek móglby mieć dekoracyjne obszycie jak krawędź siedziska fotela, tkanina przyjemna, aksamitna w dotyku, kolor butelkowa zieleń- rewelacja.
25 paź 2023
Dziękujemy za opinię i ocenę. Domyou to solidne meble, ale oczywiście rozważymy Pani sugestie i być może w nowych wzorach je zastosujemy :). Pozdrawiam
D*
DOSIA *.
Gdynia
16 paź 2023
Troszkę nerwów bo słaby kontakt. Dostawa krótko przed końcem ubezpieczenia Ale fotel extra i zabezpieczenie super. Wszystko dobrze
25 paź 2023
Nie wiemy co dla Pani oznacza słaby kontakt, ale analizując Pani zamówienie widzimy, że otrzymała Pani fotel przed czasem... Z drugiej strony zamówienia personalizowane mają wydłużony czas oczekiwania, natomiast jak mamy wszystko potwierdzone to nie kontaktujemy się z klientem tylko bierzemy się do roboty :)
25 cze 2023

Ławka pikowana przepiękna

Obicie sofy zgodne z zamówieniem, jednak poduszki z resztkami jakiegoś kleju którego nie można usunąć, ławka pikowana przepiękna.
28 cze 2023
Dziękujemy za ocenę i bardzo nas to cieszy, że meble się podobają. Jeżeli chodzi o kwestie związaną z poduszkami... W poduszkach jest zastosowana pianka tzw. frytka z kulką silikonową pierwszego gatunku. Nie stosujemy kleju tapicerskiego do produkcji poduszek, dlatego bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia tej sprawy.
28 gru 2023
5 sty 2024
Dziękujemy za ocenę :)
13 paź 2023
Dzię - ku - je - myyyy ! :)
23 wrz 2023
25 wrz 2023
Dziękujemy za dobrą ocenę :)
24 sie 2023
Szybka dostawa, wszystko zgodnie z opisem. Bardzo wygodna pufa, starannie uszyta.
1 wrz 2023
Dziękujemy za opinię i max. ocenę. Jest to dla nas dobry napiwek :)
12 wrz 2023
Wszystko ok. Towar zgodny z zamówieniem
25 wrz 2023
Dziękujemy za ocenę i kilka słów potwierdzających, że warto z nami współpracować :)
1 sty 2024
Piękna i wygodna sofa.
3 sty 2024
Pięknie dziękujemy :)
29 wrz 2023

Produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa. Polecam

Produkt zgodny z opisem
13 paź 2023
Tego zawsze się trzymamy. Dziękujemy za wsparcie i ocenę :)
22 lis 2023
Polecam towar zgodny ze zdjęcie bardzo dobry gatunek i szybka realizacja zamówienia
23 lis 2023
Cieszymy się, że sprostaliśmy wymaganiom i bardzo dziękujemy za opinię. ! :)
10 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z fotela z dostawy oraz kontaktu ze sklepem👍
22 gru 2023
3x TAK - dziękujemy za taki komentarz :) Polecamy się na przyszłość
20 lis 2023
Bardzo dobra jakoś wykonania produktu. Produkt spełił oczekiwania
23 lis 2023
5 gwiazdek od klienta to jak wymarzony prezent od św. Mikołaja :) Bardzo dziękujemy i również się cieszymy ! :)
10 sty 2024
Produkt ładnie wykończony. Długi okres realizacji zamówienia.
7 cze 2023
Super kontakt z firmą. Profesjonalne podejście do klienta.
9 cze 2023
Chcemy być znani nie tylko z tego że robimy solidne meble, ale również z tego, że nasze podejście do klienta jeż również solidne. Bardzo dziękujemy za opinie! :)
6 sty 2024
Super kontakt i super realizacja!
6 sty 2024
Robimy wszystko co w naszej mocy! :) Dziękujemy za docenienie naszej ciężkiej pracy! :)
24 lip 2023
Super fotel. Polecam!!!
26 lip 2023
Bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że zwiększa Pani pulę zadowolonych klientów :)
1 sty 2024
Bardzo ładny fotel👍
3 sty 2024
Cieszymy się, że się podoba :)
SZ
Sylwia Z.