cebule.pl- Logo - Opinie

cebule.pl

Opinie (415) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2190)

Ważny od: 31 sty 2013
cebule.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 kwi 2024
Cebulki ładne, zdrowe choć niektóre mniejsze niż deklarowano, mam nadzieję że wszystkie zakwitną bo na obecną chwilę z 44 kiełkuje 8. Co do wysyłki szybko i bezproblemowo. Polecam sprzedawcę.

3 maj 2023
Nic nie wysłali, a czekają na opinie Maskakra. Złożyłam i opłaciłam zamówienie 19 kwietnia 2023. Od tego momentu zero kontaktu na temat zamówienia. W dniu 28 kwietnia odstąpiłam od umowy, bo ile można czekać. Nie wiem czy doczekam się na zwrot pieniędzy. Nie polecam, mają złą opinie, szkoda że nie sprawdziłam

Opinie nt. sklepu cebule.pl

31 sty 2024
26 sty 2024
8 sty 2024
5 sty 2024
4 sty 2024
23 lis 2023
Większość cebul zdrowych, choć trafiło się parę z pleśnią...I zgniłych w środku, niestety do wyrzucenia. Cebulki dobrze zapakowane i szybko dostarczone.
24 lis 2023
Zdrowe okazałe cebulki, Niektóre większe niż w opisie. Bardzo miłe zaskoczenie. Jeden bardzo bardzo mały minusik za brak zdjęć na opakowaniach.
5 cze 2023

Różne rośliny.

Zamówiłam różne rośliny. Dostałam w gratisie 2 lilie. To miłe.
13 cze 2023

Polecam zakup w Cebule.pl.

Zamówiłam hosty i lilie. Sadzonki host były dobrze zapakowane i opisane, ze zdjęciami. To ważne, szczególnie przy wsadzaniu w rabaty. Cebule lilii były bardzo dorodne i zdrowe. A dodatkowo otrzymałam jeszcze w prezencie 2 cebule fajnych lilii. Polecam serdecznie. Po za tym łatwy i szybki kontakt ze sprzedawcą.
Odpowiedź ze sklepu cebule.pl
20 cze 2023
Dziękujemy i zapraszamy ponownie,
23 lis 2023
Cebule duże, zdrowe, przesyłka ekspresowa. Bardzo miła obsługa, bardzo dobry kontakt. To kolejne moje zakupy i jak zawsze jestem zadowolona. Odradzam natomiast zakupy w sklepie (światkwiatów) cebule w większości spleśniałe a obsługa arogancka, traktują klienta jak oszusta.

Bardzo polecam

Ślicznie dziękuję za udany zakup, dbałość o klienta i o towar to cecha tego sprzedawcy. Roślinki w super kondycji, bardzo dobrze zabezpieczone, pomoc w realizacji zamówienia - za to wszystko bardzo dziękuję i polecam szczerze zakup u tego sprzedawcy.
14 maj 2023
Wszystko pięknie zapakowane, opisane i dostarczone bez uszczerbku. Dołączona książeczka z opisem pielęgnacji niektórych roślin i jeszcze rabat na jesień .A rośliny zobaczymy, na razie zasadzone wszystko się przyjęło. Polecam. Na pewno będę tu zamawiać
15 paź 2023
Robicie dobrą robotę.Wszystko staranie zapakowane, towar bardzo dobrej jakości. Mam nadzieję że kwiaty będą cieszyły oko nie tylko moje ale również sąsiadów. Dziękuję. Będę polecać Wasze usługi i towar moim bliskim i znajomym.
24 lis 2023

Zamówienie zrealizowane terminowo zgodnie z tym, co zamówiłem. Wielkość opakowania dostosowana do wielkości zamówionych artykułów. Komunikacja ze sklepem bardzo dobra, byłem informowany o etapach realizacji zamówienia.
DR
Danuta R.
Eschweiler
7 gru 2023
Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z klientem. Dziękuję To co było z mojej strony ,,niemożliwe,, dzięki kompetentnej osobie -stalo się MOŻLIWE!!! PRZESYLKA DOSZŁA NA CZAS. DZIĘKUJĘ
Wszystko jest super.Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Polecam zakupy moim znajomym. Super współpraca.Dziękuję za perfekcjonizm i profesjonalizm.Pozdrawiam całą obsługę.
14 wrz 2023
Przesyłka dobrze zapakowana i rzeczowo opisana. Cebule dobrej jakości. Obsługa miła i kompetentna. Myślę, że jeszcze kiedyś skorzystam z oferty i dokonam zakupu.
8 gru 2023
Polecam z czystego serca, tulipany bardzo duże cebule miały, krokusy również. Już posadzone. Wiosną zobaczymy jak zakwitną, pochwalę się na ig @darcia-deko.
25 gru 2023
Kompetentna i miła obsługa zamówienia. Zdrowe i duże cebulki. Miłym dodatkiem były gratisowe cebulki. Szybka wysyłka zamówienia. Polecam ten sklep.