KluczeSoft.pl- Logo - Opinie

KluczeSoft.pl

Opinie (875) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (875)

Ważny od: 21 lip 2023
KluczeSoft.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Po krótkiej rozmowie z konsultantem zdecydowałem się na zakup pakietu Office 2019 Home & Student. Po wpłaceniu należności (kod BLIK) błyskawicznie otrzymałem wiadomość z kluczem aktywizacyjnym i danymi do instalacji programu. Bardzo szybka instalacja, wszystko działa zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Na głównej stronie dużymi literami napisane jest "automat" i "wysyłka w 5 minut". Dostałem od was maila o zaksięgowaniu wpłaty za klucz. Od tego czasu po 3 godzinach klucz nie przyszedł. Wysłałem ochrzan do obsługi klienta, wkrótce potem przyszedł klucz i dostałem zniżkę 20% na następny zakup (dlatego daje 2 gwiazdki zamiast 1). Zrozumcie, jest pierdyliard sklepów w których można kupić klucze produktów. Klient chce je mieć SZYBKO.

Opinie nt. sklepu KluczeSoft.pl

Klucz nie działa,dwukrotnie zgłaszałam problem brak kontaktu i pomocy.
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
Dzień dobry, próbowaliśmy się z Panią skontaktować, jednak brak odpowiedzi na email i telefon. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ponownie, pod numerem tel: 42 715 8015 lub poprzez email: kontakt@kluczesoft.pl . Pozdrawiamy serdecznie.
2 paź 2023
Po pobraniu zgodnie z instrukcją działa tylko excel, reszta officea nie (tak odinstalowałem wszytsko i zainstalowałem jeszcze raz)
Odpowiedź ze sklepu KluczeSoft.pl
3 paź 2023
Dzień dobry, nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości od Pana, próbowaliśmy się również z Panem skontaktować, jednak bez sukcesu. Chcielibyśmy zapewnić, że produkt działa i chętnie pomożemy w poprawnym skonfigurowaniu Pańskiego oprogramowania. Wystarczy napisać do nas email, rozpocząć czat lub po prostu zadzwonić na numer podany u góry naszej strony. Pozdrawiamy.