higienaserwis.pl

Opinie (102) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (283)

27 lip 2024
Już drugi raz robię zakupy w tej firmie. Wszystko jest bardzo ładnie zapakowane, towar jest dobrej jakości i został szybko wysłany. Jest bardzo profesjonalnie. Mam porównanie z innymi firmami. Polecam .

29 kwi 2024
Złożyłam u Państwa zamówienie. Początkowo wszystko przebiegło standardowo, włożyłam rzeczy do koszyka (były opisane jako dostępne), zapłaciłam szybkim przelewem, wybrałam kuriera itd…. Następnego dnia dostałam maila że zamówienie zostanie zrealizowane po uzupełnieniu brakujących produktów w magazynie. Gdybym wiedziała wybrałabym inną firmę. Wyjątkowo zależało mi na czasie, ponieważ zamówiłam podajniki do mydła, dezynfekcji i papieru i mam ekipę remontową która miała je zawiesić, zamówienie najpewniej przyjdzie jak ekipy już nie będzie i będę się bujać z powieszeniem podajników. Ale oczywiście kogo to obchodzi…. W mailu nie było również informacji kiedy zamówienie zostanie zrealizowane. Gratuluję profesjonalnej obsługi klienta. Najpierw pisać że wszystko jest na magazynie i dostępne po czym wziąć kasę i napisać maila że sory ale są braki….

Opinie nt. sklepu higienaserwis.pl

Profesjonalizm, produkt sprawdzony, polexam
Odpowiedź ze sklepu higienaserwis.pl
Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. To nas zobowiązuje do jeszcze lepszej pracy :)
Super, kontakt, błyskawiczna wysyłka!
AP
Andrzej P.
TRÓJMIASTO
Bardzo dobra jakość. Zawsze na czas
Super produkty, szybka.przesyłka
Odpowiedź ze sklepu higienaserwis.pl
Dziękujemy za taki miły i pozytywny komentarz :)
5 paź 2024
Bardzo szybka dostawa
8 paź 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Ciszymy się, że przesyłka doszła ekspresowo.
24 wrz 2024
szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu higienaserwis.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek :)
BG
Bogdan G.
Płońsk
Odpowiedź ze sklepu higienaserwis.pl
Ślicznie dziękujemy za 5 gwiazdek :)
Odpowiedź ze sklepu higienaserwis.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek :)
7 paź 2024
8 paź 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię :) jest nam bardzo miło.
3 paź 2024
8 paź 2024
Bardzo dziękujemy za 5*, doceniamy i jesteśmy wdzięczni.
30 wrz 2024
Bzdura,brak możliwości przekierowania lub zmiany terminu dostarczenia paczki.Kody nie wchodzą,klikanie zajmuje ok 20 minut.
2 paź 2024
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Proszę wziąć pod uwagę, że przekierowanie lub zmiana terminu dostarczenia paczki następuje na stronie przewoźnika, a nie na stronie higienaserws.pl Bardzo nam przykro, że napotkał Pan trudności. Nr listu przewozowego przychodzi do klientów z chwilą odebrania paczki przez kuriera DPD z naszego magazynu. Mam nadzieję, że w przyszłości portal usług kurierskich zadba o przejrzystość i łatwość w dokonywaniu zmian. Dziękujemy za zakupy i życzymy miłego użytkowania zakupionego produktu. Jeśli w czymś możemy pomóc to serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zbyt długi czas oczekiwania na towar
Odpowiedź ze sklepu higienaserwis.pl
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. uprzejmie informuję, że czas oczekiwania wynikał z braku wpłaty za zamówienie. Natychmiast po zaksięgowaniu należności za zamówienie zamówienie został wysłane. Przesyłka została też przekierowana na inny adres co również miało wpływ na dłuższą dostawę o 1 dzień. Mam jednaka nadzieję, że wszystkie produkty spełniły Państwa oczekiwania :) Serdecznie zapraszam do dalszej współpracy.
12 wrz 2024
Produkty z najwyższej półki. Polecam i zamawiał będę :)
13 wrz 2024
Jakże nam miło otrzymać taką wielce pozytywną opinię :) Ślicznie dziękujemy. Serdecznie zapraszam do dalszej współpracy :)