Stolarnia PIKA

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

Ważny od: 11 kwi 2023
Stolarnia PIKA spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 cze 2023
Stolarnia bez problemu zgodziła się przygotować dla nas lampe z przerobionym uchwytem. Nie czekaliśmy specjalnie dłużej niż na wysyłkę standardowej lampy. Wyglada to super i pasuje idealnie do nietypowej ściany. Bardzo dziękuje i polecam

Samo wykonanie plafonu, jakość materiałów, obsługa sklepu, kontakt na najwyższym poziomie na 5. Natomiast efekt wizualny po włączeniu światła już niezadowalający. Pomiędzy kloszem a sufitem jest szczelina montażową przez którą przebijają nieregularne strzępy światła, tu mniej tam więcej. Wygląda to źle. W opisie powinny się znaleźć takie informacje i realne zdjęcie.

Opinie nt. sklepu Stolarnia PIKA

zegar

Zamówiony zegar- bardzo ładne wykonanie, bardzo ładnie się prezentuje na ścianie. Warto dodać w opisie informację (nie znalazłam nigdzie), że zegar nie ma pleców, jest rama i tarcza. Polecam
Wyrób jest bardzo starannie wykonany i jak najbardziej godzien polecenia . Malutkim minusem jest brak dostępności lampy z dłuższym przewodem .
Odpowiedź ze sklepu Stolarnia PIKA
31 sty 2024
Dzień dobry Dłuższe przewody montujemy na zamówienie. Można w tej sprawie do nas pisać/dzwonić. Szkoda, że się wcześniej na coś takiego umówiliśmy :(
31 sty 2024
Fantastyczny design i jakość wykonania. Jestem zadowolona, polecam!
Szybka realizacja zamówienia i bardzo ładny produkt
Profesjonalna obsługa. Polecam.
Super zdecydowanie polecam.

Polecam zakupy w tym sklepie

Lampy piękne,dobrze wykonane
Wszystko wspaniale!
14 lut 2024
OK
28 cze 2023
29 cze 2023

Super jakośc, szybkość obsługi

Uwzględniono moje życzenie zmiany podsufitki. Zamówienie było zrealizowane szybko. Lampy z serie Antilia są bardzo ładnie wykonane.
30 gru 2023
Bardzo estetycznie wykonane lustra zgodne z opisem i zdjęciem błyskawiczna dostawa w zabezpieczonym opakowaniu jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam zakupy w tej Firmie
30 maj 2023

Piękne lustro

Bezproblemowy zakup, bardzo szybka przesyłka, a zamówione lustro pięknie i starannie wykonane! Jestem bardzo zadowolona i serrdecznie polecam!
12 paź 2023
Bardzo starannie wykonane plafony. Polecam. Przy mocnych żarowkach dają bardzo ładne światlo. Obsługa klienta bardzo dobra
31 gru 2023
Przepięknie wykonane lampy, dokładnie wyglądają jak na zdjęciu i super kontakt z kupującym. Zdecydowanie polecam !
30 gru 2023

Lustro dąb, plafon dąb

Jakość, wykonanie - celujący, wygląd przepiękny, zabezpieczenie towaru w transporcie bardzo dobre, szczerze polecam