Mydlarnia Pan Bombel - producent naturalnych kosmetyków w duchu EKO- Logo - Opinie

Mydlarnia Pan Bombel - producent naturalnych kosmetyków w duchu EKO

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (59)

Opinie nt. sklepu Mydlarnia Pan Bombel - producent naturalnych kosmetyków w duchu EKO

Kosmetyki zgodne z opisem, pięknie pachnące i porządnie zapakowane, dostałam też gratis w postaci dezodorantu w słoiczku ;)
7 lip 2024
1 cze 2024

Masło nagietek&olej z rokitnika

Cudne masełko do ciała o pięknym zapachu, dobrze się wchłania i świetnie dba o moją mocno zniszczoną skórę. Przesyłka dobrze zabezpieczona do transportu :)
24 cze 2024

Same plusy

Ekologiczne opakowanie produktu, świetna jakość i filozofia marki <3
17 cze 2024
13 cze 2024
11 maj 2024

Ostatnie cenne znalezisko

Bardzo podobają mi się surowe, naturalne produkty, tym bardziej kiedy są dziełem pasji i pomysłu małej produkcji. Cieszę się, że mogę pomóc się temu rozwijać korzystając z produktów, są wspaniałe.
8 maj 2024
Uwielbiam, takie „rodzinne” firmy. Przeurocze pakowanie! Dezodorant sprawdza się idealnie. A krem mimo, że miałam nadzieję na lepszy zapach super nawilża :)
21 maj 2024
Świetnej jakości produkty,super kontakt ze sprzedającym
11 maj 2024
Super!
21 maj 2024
Fantastyczne produkty od fantastycznej mydlarni ❤️ To pierwsze, ale nie ostatnie zamówienie!

Bardzo polecam !

Wspaniałe, pachnące świeżością kosmetyki
Wspaniałe miejsce i świetne produkty!
21 kwi 2024
WG
Wojciech G.
21 lis 2023
Jestem zachwycona! Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, paczka była zapakowana właściwie w sam papier, żadnego plastiku. Butelka z hydrolatem szklana. W gratisie mydełko o pięknym zapachu, umieszczone w bawełnianym woreczku. Bardzo polecam!!!