sklep.yasumi.pl- Logo - Opinie

sklep.yasumi.pl

Opinie (549) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (898)

2 maj 2024
Od dwóch lat jestem zakochana w kremach z tej firmy. Są bardzo dobrej jakości. Do tego, zawsze można skorzystać z promocji. To się ceni☺️

20 maj 2024
Kupiłam krem Melano w outlecie krem jest bardzo gęsty a dozownik nie działa data ważności do czerwca napisałam maila do firmy ale odpowiedzi brak.Nie polecam

Opinie nt. sklepu sklep.yasumi.pl

BH

pełna satysfakcja

szybkość realizacji zamówienia, zabezpieczenie przesyłki przed uszkodzeniem, eleganckie opakowanie. To prezent więc liczę na zadowolenie osoby obdarowanej z jakości usług
7 lip 2024
Profesjonalna obsługa klienta. Przepięknie zapakowane zamówienie. Zostało wysłane błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu. Chętnie tu wrócę.
1 lip 2024

Wszystko ok

Ekspresowa dostawa, produkty na pierwszy rzut oka wydają się dobre. Ale to prawda, co piszą inni - wydobycie serum z tych ampułek do łatwych nie należy!
12 lip 2024
Super obsługa, bardzo sprawna realizacja zamówienia, doskonały kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia i ustalenie szczegółów. Polecam bardzo
Większośc produktów jest OK. Yasumi Firmox- fiolka nie do otworzenia dla mnie, Pistacjowy krem do ciała nie pachnie pistacją, bardzo sztuczny.
Szybka przesyłka, produkty zabezpieczone folią bąbelkową. Dodane gratisy za które bardzo dziękuję, mam okazję spróbować czegoś nowego.
Gorąco polecam. Błyskawiczne dostarczenie przesyłki. Pięknie zapakowane zaproszenie. Osoba obdarowana na pewno będzie zachwycona.
Jestem bardzo zadowolona z marki Yasumi, są skuteczne. Mogę polecić z czystym sumieniem produkty Yasumi
Ekspresowa dostawa, kontakt ze sprzedającym podczas realizacji zamówienia, 100% zadowolenia z produktu
TD
Teresa D.
Gdańsk
12 lip 2024
Przesyłka pięknie zapakowana, dostarczona na czas, w prezencie próbki kosmetyków.
4 lip 2024
Pudełeczko i zapakowanie bardzo staranne. W eleganckim stylu. Dziękuję
8 lip 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem. Polecam!
Bon podarunkowy wygląda niezwykle luksusowo. Przepiękne opakowanie.
Świetny zestaw prezentowy z voucherem. Pięknie zapakowany! Polecam
5 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona szybka dostawa i pięknie zapakowane 😁
Super zapakowane, gotowe do wręczenia jako prezent. Polecam!
30 cze 2024
Szybka wysyłka, ładnie spakowane, dobrej jakości kosmetyki
Dobrze zapakowana paczka i mily akcent w postaci próbki.

Opakowana Ok.

Podoba mi się, że na kosmetykach są polskie opisy!
27 cze 2024
Szybką dostawa. Świetny kontakt ze sklepem.