Bernstein Polska

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (94)

Ważny od: 10 sie 2023
Bernstein Polska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Procedura zamowienia bardzo prosta. Nie zwrocilam uwagi, ze zestaw prysznicowy , ktory zamowilam nie jest dostepny 'od reki'. Po zamowieniu poinformowano mnie o przyblizonym terminie dostawy, ktory byl dosyc dlugi.. Skontaktowalam sie z firma i nie bylo zadnych problemow by wycofac zamowienie. W rezultacie zdecydowalismy poczekac. Informacje dotyczace przesylki i daty dostawy byly bardzo rzetelne, informacje otrzymywalam na biezaco. Zamowienie otrzymalam dzien wczesniej niz wczesniej oszacowano. Sam zestaw prysznicowy wedlug fachowca przecietnej jakosci, dla mnie osobiscie dosyc toporny ale coz... na zdjeciach wszystko wyglada inaczej. Zobaczymy jak sie sprawdzi.

2 maj 2024
Jeśli komuś zależy na czasie niech nie liczy na czas podany na stronie sklepu. Wysyłka ma być podobno w ciągu 24 godzin, a w naszym przypadku trwała cztery dni - towar zakupiony w niedzielę, na magazynie a wysyłka dopiero we czwartek. Druga sprawa to sam czas dostarczenia towaru, który w naszym przypadku trwał równy tydzień. Na stronie jest informacja że trwa 3-5 dni. To na minus. Trzeba się liczyć z opóźnieniami. Natomiast jeśli chodzi o sam towar to wszystko ok. Dobra jakość. Również paczka była dobrze zapakowana więc pod tym względem nie można narzekać. Ogólnie pozytywnie, ale zamawiać trzeba z wyprzedzeniem.

Opinie nt. sklepu Bernstein Polska

2 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Bardzo dziękujemy za opinię i przepraszamy za powstałe opóźnienia. Cieszymy się z udanego zakupu. Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN
6 lis 2023
Tym razem zawiodłam się na tym sklepie. Moim zdaniem lustra spakować nie potrafią, tak aby dotarło w całości. Nie wiem czy to jest wina kuriera czy sklepu nie mi o tym decydować, dwie próby skończył się fiaskiem. Daje jednak 3 gwiazdki, bo kontakt z sklepem był cały czas OK. Szybko odpowiadali na zapytania. Koniec końców kasa zwrócona też szybko. Pewnie coś jeszcze u nich kupię jak będzie okazja, ale na pewni nie szkło :-P
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
10 lis 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię i przykro nam, że firma kurierska zawiodła i to dwa razy. Oczywiście złożyliśmy reklamację na uszkodzenia luster w transporcie mimo stosownych oznaczeń na kartonach. Dziękujemy za zaufanie oraz docenienie zaangażowania naszego działu obsługi klienta. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Bernstein