Bernstein Polska- Logo - Opinie

Bernstein Polska

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (159)

Procedura zamowienia bardzo prosta. Nie zwrocilam uwagi, ze zestaw prysznicowy , ktory zamowilam nie jest dostepny 'od reki'. Po zamowieniu poinformowano mnie o przyblizonym terminie dostawy, ktory byl dosyc dlugi.. Skontaktowalam sie z firma i nie bylo zadnych problemow by wycofac zamowienie. W rezultacie zdecydowalismy poczekac. Informacje dotyczace przesylki i daty dostawy byly bardzo rzetelne, informacje otrzymywalam na biezaco. Zamowienie otrzymalam dzien wczesniej niz wczesniej oszacowano. Sam zestaw prysznicowy wedlug fachowca przecietnej jakosci, dla mnie osobiscie dosyc toporny ale coz... na zdjeciach wszystko wyglada inaczej. Zobaczymy jak sie sprawdzi.

2 maj 2024
Jeśli komuś zależy na czasie niech nie liczy na czas podany na stronie sklepu. Wysyłka ma być podobno w ciągu 24 godzin, a w naszym przypadku trwała cztery dni - towar zakupiony w niedzielę, na magazynie a wysyłka dopiero we czwartek. Druga sprawa to sam czas dostarczenia towaru, który w naszym przypadku trwał równy tydzień. Na stronie jest informacja że trwa 3-5 dni. To na minus. Trzeba się liczyć z opóźnieniami. Natomiast jeśli chodzi o sam towar to wszystko ok. Dobra jakość. Również paczka była dobrze zapakowana więc pod tym względem nie można narzekać. Ogólnie pozytywnie, ale zamawiać trzeba z wyprzedzeniem.

Opinie nt. sklepu Bernstein Polska

22 wrz 2024
24 wrz 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, zespół BERNSTEIN
Produkt bardzo dobrze zapakowany. Umywalka bardzo ładna.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania i dziękujemy za zaufanie. Polecamy się na przyszłość! Zespół Bernstein
Towar dobrej jakości. Czas dostawy warto by przyśpieszyć aktualnie do 10 dni kalendarzowych.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Bardzo dziękujemy za zakup oraz opinię. Polecamy się na przyszłość, zespół Bernstein
6 paź 2024
Towar zgodny z zamówieniem i szybka dostawa
5 paź 2024
Profesjonalnie i szybko
5 paź 2024
28 wrz 2024
3 paź 2024
23 wrz 2024
24 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Bardzo dziękujemy za zakup i ocenę. Pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość, zespół Bernstein
23 wrz 2024
24 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę, cieszymy się z udanego zakupu. Pozdrawiamy, Zespół BERNSTEIN

Sprzedają wybrakowane baterie

Zamówiliśmy czarną baterię prysznicową podtynkową NT7646, która została wysłana bez pokręteł. Od lipca nie możemy doprosić się o dosłanie brakujących części lub wymianę na pełnowartościowy produkt. Za każdym razem wysyłane są do nas wybrakowane baterie - bez pokręteł do regulacji temperatury i ciśnienia wody. Od początku września już po raz piąty czekamy na wymianę i ni widu ni słychu...Brak jakiejkolwiek informacji ze strony producenta. Porażka. Szczerze odradzamy zakupy w tym sklepie.
7 paź 2024
Szanowna Pani, dziękujemy za komentarz. Państwa zgłoszenie brakujących elementów trafiło do działu kontroli jakości - nasz pracownik postara się przyśpieszyć proces weryfikacji i rozwiązać problem jak najszybciej. Bardzo przepraszamy za komplikacje i prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Skontaktujemy się z Państwem drogą mailową lub telefonicznie. Pozdrawiamy, zespół Bernstein.
Przede wszystkim czas dostawy jest daleki od ideału, na swoją przesyłkę czekałem ok. 2 tygodni. Kontakt mailowy z Bernstein jest mało efektywny, brak odpowiedzi na maile, lub odpowiedzi w stylu "nie da się". Szkoda, bo produkty tej marki wyglądają bardzo dobrze i mam nadzieję, że posłużą mi długo. O tym przekonam się niebawem.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i przepraszamy za komplikacje w transporcie. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pana oczekiwania. Pozdrawiamy, zespół Bernstein!
Wanna dotarła że skazą nie do usunięcia.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu rozwiązania sytuacji. Pozdrawiamy, zespół Bernstein
8 wrz 2024
Dostawa ok. Jednak dopasowanie odpływu z brodzikiem fi 90 jest bardzo niefortunne , ponieważ klapka maskująca odpływ dolega do odpływu ,blokując odpływ wody.
10 wrz 2024
Bardzo dziękujemy za opinię. W razie jakichkolwiek problemów z produktem prosimy o kontakt z naszą infolinią lub poprzez formularz. Pozdrawiamy, zespół Bernstein
14 wrz 2024
Produkty na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze zabezpieczone paczki, szybka wysyłka. Polecam każdemu kto ceni sobie wysoką jakość.
16 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz i cieszymy się z udanego zakupu. Życzymy wszystkiego dobrego. Zespół BERNSTEIN
23 sie 2024
Obsługa klienta.
27 sie 2024
17 wrz 2024
Jakościowy sprzęt. Bardzo dobrze pasuje i się sprawdza w łazience.