Bernstein Polska

Opinie (89) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (89)

Ważny od: 10 sie 2023
Bernstein Polska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Procedura zamowienia bardzo prosta. Nie zwrocilam uwagi, ze zestaw prysznicowy , ktory zamowilam nie jest dostepny 'od reki'. Po zamowieniu poinformowano mnie o przyblizonym terminie dostawy, ktory byl dosyc dlugi.. Skontaktowalam sie z firma i nie bylo zadnych problemow by wycofac zamowienie. W rezultacie zdecydowalismy poczekac. Informacje dotyczace przesylki i daty dostawy byly bardzo rzetelne, informacje otrzymywalam na biezaco. Zamowienie otrzymalam dzien wczesniej niz wczesniej oszacowano. Sam zestaw prysznicowy wedlug fachowca przecietnej jakosci, dla mnie osobiscie dosyc toporny ale coz... na zdjeciach wszystko wyglada inaczej. Zobaczymy jak sie sprawdzi.

Jeśli komuś zależy na czasie niech nie liczy na czas podany na stronie sklepu. Wysyłka ma być podobno w ciągu 24 godzin, a w naszym przypadku trwała cztery dni - towar zakupiony w niedzielę, na magazynie a wysyłka dopiero we czwartek. Druga sprawa to sam czas dostarczenia towaru, który w naszym przypadku trwał równy tydzień. Na stronie jest informacja że trwa 3-5 dni. To na minus. Trzeba się liczyć z opóźnieniami. Natomiast jeśli chodzi o sam towar to wszystko ok. Dobra jakość. Również paczka była dobrze zapakowana więc pod tym względem nie można narzekać. Ogólnie pozytywnie, ale zamawiać trzeba z wyprzedzeniem.

Opinie nt. sklepu Bernstein Polska

Rzetelna realizacja zamówień, sprawne rozwiązanie reklamacji
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz, cieszymy się, że zakup udał się w 100%. Życzymy wszystkiego dobrego. Zespół BERNSTEIN
Szybką wysyłka, bardzo dobry towar ,starannie zapakowany
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dziękujemy za pozytywny komentarz i cieszymy się z udanego zakupu. Życzymy wszystkiego dobrego. Zespół BERNSTEIN
20 kwi 2024
Szybkość wysyłki, informacje na bieżąco. Profesjonalizm.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dziękujemy za pozytywną ocenę i cieszymy się z udanego zakupu. Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN
13 kwi 2024
Najlepszy design na rynku łazienkowego wyposażenia
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dziękujemy za opinię i zaufanie do naszej marki. Życzymy wszystkiego dobrego, zespół BERNSTEIN
Szybka obsługa, dobre pakowanie produktów
14 kwi 2024

Super sklep

Szybko i zgodnie z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że zakup udał się w 100%. Pozdrawiamy, zespół Bernstein
Wszystko zgodnie z opisem
RG
Renia G.
Bydgoszcz
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dziękujemy za pozytywną ocenę, cieszymy się z udanego zakupu. Pozdrawiamy, Zespół BERNSTEIN
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Dziękujemy za ocenę i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, zespół BERNSTEIN
13 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za ocenę. Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN
w trakcie sprawdzania
Jaką opinią się mam dzielić produktu nie otrzymałem zamawiałem było w opisie 3 , 5 dni a się okazało po wpłacie że trzeba czekać 1,5 miesiąca bo to jest przedsprzedaż nie polecamy żenada
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Szanowna Pani, bardzo przepraszamy za wszelkie komplikacje jakie napotkała Pani w trakcie realizacji zamówienia. Pani przesyłka została do nas zwrócona przez firmę kurierską, a polecenie zwrotu wpłaconych środków zostało przekazane do działu księgowości. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN

Zestaw prysznicowy NT038

Zestaw został zamontowany i działa bez zarzutów. Bardzo dobra jakość materiałów i prezentuje się w kabinie prysznicowej znakomicie. Polecam.
16 mar 2024
Produkt elegancki, spełnia moje oczekiwania
24 mar 2024
POLECA, ładne , wytrzymwłe stołki
Szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu Bernstein Polska
Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania i bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy, zespół BERNSTEIN
31 mar 2024
Wszystko super