Strado.pl- Logo - Opinie

Strado.pl

Opinie (458) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (835)

4 sie 2023
Zamówienie i dostawa to przyjemność ponieważ tego samego dnia zostało wysłane i na drugi dzień paczka była w domu.Paczka zapakowana bardzo starannie. Jeżeli chodzi o towar który zamówiłam,stojak na kwiatki nie powalił mnie z nóg,przeciętne wykonanie,podstawa to taka zwykła sklejka,boki powycierane,obdrapane,zaślepki na śruby które są na półeczkach byle jakie,ale tu akurat stoją doniczki,więc nie widać,nie zwróciłam stojaka bo faktycznie za tą cenę nie można spodziewać się cudów,łatwy w złożeniu,po postawieniu kwiatów jest Ok. Sklep jak najbardziej polecam,stojak …..hm,trochę mniej(może mnie tylko się taki trafił,albo się czepiam).
ES
Ewa S.

7 cze 2023
WITAM wiem że nie produkujecie tego urządzenia.Ale: WADY PRODUKTU: 1.ciężko się je zakłada i zdejmuje zwłaszcza jak się ma okulary. ponieważ - pasek na głowę jest w wewnątrz słuchawek, a powinien być na zewnątrz aby słuchawki były na uszach, a pasek na głowie się trzymał.po prostu to można sprawdzić. Spada z głowy, lub trzymać w ręce. 2.Sterowanie odległością -przód-tył - BARDZO OPORNIE. (SUWAKI) Grubość telefonu za mała, ponieważ mam ochronę pancerną którą muszę zdejmować za każdym razem, aby wsadzić do obudowy, a przez sterowanie ręczne przyciskami telefonu muszę to robić często.(zdejmowanie i zakładanie) (TAKA GRUBOŚĆ SMARTFONA NIE BYŁA PODANA W PARAMETRACH) Zaznaczam, iż bardzo dbam o zabezpieczenie smartfona mechaniczne, ponieważ kupiłem go za GOTÓWKĘ. A TERAZ POZYTYWY: Ostrość da się USTAWIĆ i jest OK. i chyba tylko tyle. I CO DALEJ ?

Opinie nt. sklepu Strado.pl

Chińska produkcja, bardzo złej jakości ( podczas zakładania baterii odpadły plastikowe płozy na spodzie myszki), fakt że kupiłam myszkę na fakturę VAT ( działalność gospodarcza) wyłączył mnie z możliwości zwrotu. Za taką jakość to cena bardzo wysoka. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt dotarł uszkodzony, można go odesłać do oceny reklamacyjnej. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
Dywan jest jak wycieraczka tylko większa w dodatku się ślizganie jak diabli i przesuwa na panelach. Czego nie widać na zdjęciach
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. W opisie produktu widnieje informacja, że model Polar jest grubości 1cm. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
14 lut 2024
Zapach dywanu jest masakra tak że odsyłam go
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta w sprawie problemów z zamówieniem. Jesteśmy po to by pomagać :)
8 lut 2024
Słaba jakość wykonania dywanu
9 lut 2024
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go zwrócić do 30 dni. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
Tragedia!!! Oba nawilżacze przyszły potłuczone. Jak można ceramikę zabezpieczec w ten sposób do wysyłki, jedynie bąbelki. Strata pieniędzy. Odradzam, nie tego się spodziewałam.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Nie mamy niestety od Państwa żadnego zgłoszenia odnośnie zamówienia. Produkty uszkodzone można reklamować. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
14 sty 2024

Szef na środku dywanu

Tak jakby do dywanie był doszyty brakujący pasek żeby wymiar się zgadzal
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. W największych wymiarach dywany składają się z dwóch kawałków i taka informacja jest wyraźnie widoczna na karcie produktu. Jeśli zamówienie nie spełnia Państwa oczekiwań, można je zwrócić do 30 dni.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli wystąpił jakiś problem z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
7 cze 2023
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że produkt nie spełnił oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z Obsługą sklepu i wyjaśnienia wszelkich napotkanych problemów. W przypadku odnotowania jakichkolwiek wad fabrycznych, istnieje możliwość złożenia reklamacji. Przypominamy, że gdy produkt nie spełnia oczekiwań, istnieje możliwość odstąpienia od umowy i dokonania zwrotu. Jesteśmy tutaj, aby Państwu pomagać :-)
7 gru 2023

Co możemy zrobić by poprawić jakość usług?

Możecie przysłać mi "dywan" w normalnym stanie bez dziur i zagnieceń na całości ( czego się nie da wyprostować) bo w obecnej chwili wygląda jak ścierka do podłogi a zdjęcia na stronie nie przypominają tego co przed chwilą otrzymałam !!! Doszycie materiału na długość 3 metrow I szerokość 50cm to jest wogóle hit. ( owszem miał się składać z 2 kawałków materiału ale z informacji uzyskanych na infolinii szycie powinno być po środku) Zdecydowanie nie polecam !!!! To nie jest "dywan" to wielki łazienkowy dywanik.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za opinię. Produkt można zwrócić do 14 dni lub odesłać do oceny reklamacyjnej.
25 sie 2023
Dywan przyszedł w porwanym opakowaniu i w miejscu przerwanej following ubrudzony. Gdy to zauważyłem, kurier juz szybko uciekł i pomimo, że mnie słyszał, to wsiadł do windy i odjechał. Pozatym dywan na w pół zgięty, w miejscu zgięcia jest kant, nie wiem czy w ogóle ten kant kiedyś się wyprostuje!
29 sie 2023
Dziękujemy za ocenę. Zabrudzenie kwalifikuje się do wymiany produktu na wolny od wad. Dywany są pakowane przez producenta i powinny rozprostować się po kilku dniach. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tutaj aby Państwu pomagać. :)
28 gru 2023
Katastrofa, właśnie otworzylem paczkę I przymierzylem etui do mojego czytnika i okazalo sie ze nie pasuje a mial pasować opis etui nie odzwierciedla rzeczywistych wymiarow. I co mam teraz zwrócić??? Po prostu strata pieniedzy odradzam zakupy w tym sklepie
29 gru 2023
Dziękujemy za ocenę. W przypadku problemu z zamówieniem prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi Klienta. Proszę też upewnić się, czy posiadane urządzenie jest na pewno modelem zaznaczonym na karcie produktu.
6 lip 2023
w trakcie sprawdzania
Ten "dywan" to jakaś porażka. To raczej kiepska narzuta,której włukna są plecione na flizelinie. Na zdjęciu długie i gęste włukna ,w rzeczywistości krótkie i rzadkie. Nie polecam .
19 lip 2023
Dziękujemy za ocenę i poświęcony czas. Niezmiernie nam przykro, że towar i nasza obsługa nie spełniała Państwa oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, postaramy się Państwu pomóc z każdym problemem i odpowiedzieć na każde pytanie. Kontakt ze sprzedawcą jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, jesteśmy tutaj aby Państwu pomagać. 🙂

Zdjęcia dywanu naciągnięte jakość fatalną to nawet nie dywan tylko wielki mop

Zakłamane zdjęcia nie oddają fatalnej jakości pseudo dywanu . Nie informuje nie że odesłanie towaru może być inaczej zapakowane co naraziło mnie na koszt 55 zł
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Produkt został wysłany zgodnie ze zdjęciami. Zwrot zamówienia przyjęliśmy, środki zostały wypłacone.
28 lis 2023
DYWAN KTÓRY ZAMÓWIŁAM OKAZAŁ SIĘ ZSZYWANY Z KAWAŁKÓW.JAKOŚĆ .......PORAŻKA TERAZ JESZCZE MUSZĘ BUJAĆ SIĘ Z ODDAWANIEM I KURIERAMI
28 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Zamówili Państwo dywan 240x320. Na stronie produktu widnieje informacja, że taki wymiar jest złożony z dwóch kawałków. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań, można go do 14 dni zwrócić.
Kolor produktu na zdjęciach zupełnie inny niż w rzeczywistości. Na zdjęciu beżowy - w rzeczywistości ecru
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za wiadomość. Kolor wysłano zgodnie z zamówieniem, odcień może się trochę różnić ze względu na kąt i rodzaj padającego światła. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań, można go do 14 dni zwrócić.
10 cze 2023
Zakupiony dywan raczej przypomina narzutę nie dywan
17 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Niezmienianie nam przykro, że nasz dywan nie spełnia Państwa oczekiwań. Ważne dla nas jest, aby zapewniać naszym klientom doskonałe doświadczenie zakupowe, dlatego każda opinia jest dla nas cenna.
2 lis 2023
Paczka miała być dostarczona we wtorek 31.10. Dziś czwartek - nadal dywanu nie mam...
6 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Przesyłka została poprawnie nadana 30.10. Zgodnie z informacjami na stronie, termin doręczenia na następny dzień roboczy jest przewidywany, nie gwarantowany. Przykro nam, że zamówienie nie dotarło kolejnego dnia.
16 wrz 2023
To nie jest dywan tylko koc na podłogę. Zwracam, bo zakup nieudany.
18 wrz 2023
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Zamówienie można zwrócić do 14 dni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
1 sty 2024
Etui na tablet 10.1 cala u nich ma w rzeczywistości 11cali
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Produkt został wysłany poprawnie zgodnie z ofertą. Model Lenovo M10 ma różne warianty i różne proporcje ekranu 10.1. Zamówienie można zwrócić do 14 dni.
30 wrz 2023
Słaba jakość. Zniekształcenia na produktach.
3 paź 2023
Dziękujemy za ocenę. W przypadku problemu z zamówieniem zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Nie mamy niestety od Państwa żadnej informacji w tej sprawie. Przypominamy też, że produkt można odesłać do 14 dni.