Strado.pl- Logo - Opinie

Strado.pl

Opinie (458) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (835)

4 sie 2023
Zamówienie i dostawa to przyjemność ponieważ tego samego dnia zostało wysłane i na drugi dzień paczka była w domu.Paczka zapakowana bardzo starannie. Jeżeli chodzi o towar który zamówiłam,stojak na kwiatki nie powalił mnie z nóg,przeciętne wykonanie,podstawa to taka zwykła sklejka,boki powycierane,obdrapane,zaślepki na śruby które są na półeczkach byle jakie,ale tu akurat stoją doniczki,więc nie widać,nie zwróciłam stojaka bo faktycznie za tą cenę nie można spodziewać się cudów,łatwy w złożeniu,po postawieniu kwiatów jest Ok. Sklep jak najbardziej polecam,stojak …..hm,trochę mniej(może mnie tylko się taki trafił,albo się czepiam).
ES
Ewa S.

7 cze 2023
WITAM wiem że nie produkujecie tego urządzenia.Ale: WADY PRODUKTU: 1.ciężko się je zakłada i zdejmuje zwłaszcza jak się ma okulary. ponieważ - pasek na głowę jest w wewnątrz słuchawek, a powinien być na zewnątrz aby słuchawki były na uszach, a pasek na głowie się trzymał.po prostu to można sprawdzić. Spada z głowy, lub trzymać w ręce. 2.Sterowanie odległością -przód-tył - BARDZO OPORNIE. (SUWAKI) Grubość telefonu za mała, ponieważ mam ochronę pancerną którą muszę zdejmować za każdym razem, aby wsadzić do obudowy, a przez sterowanie ręczne przyciskami telefonu muszę to robić często.(zdejmowanie i zakładanie) (TAKA GRUBOŚĆ SMARTFONA NIE BYŁA PODANA W PARAMETRACH) Zaznaczam, iż bardzo dbam o zabezpieczenie smartfona mechaniczne, ponieważ kupiłem go za GOTÓWKĘ. A TERAZ POZYTYWY: Ostrość da się USTAWIĆ i jest OK. i chyba tylko tyle. I CO DALEJ ?

Opinie nt. sklepu Strado.pl

Dywan, który zakupiłam, miał dziwny zapach, nieprzyjemny, trudno go określić. Wietrzyłam go na tarasie i było ok.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli występuje problem z produktem, można go odesłać do oceny reklamacyjnej.
Dywan przyszedł cały mokry
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt dotarł uszkodzony, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
Bardzo słaba jakość dywanu, sztukowany i okropny zapach po otwarciu paczki utrzymujący się kilka dni. Nie wart ceny 210zł
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Informacja o szwie znajduje się w opisie produktu na stronie. Jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić.
Dywan niestety kiepskiej jakości
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Produkt można zwrócić do 30 dni, jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
10 lut 2024
Nic
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Nie mamy niestety żadnej wiadomości od Państwa w sprawie zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
24 sty 2024

Mierny

Jeśli chodzi o kontakt z firmą oraz cene jest okej stąd dwie gwiazdki aczkolwiek jakoś dywanu zostawia wiele do życzenia, chociaż mimo ze to dywan typu shaggy to widać w wielu miejscach luki... Oraz radzę nie kleić taśma klejąca dywanu od strony włosia z racji tego ze odklejając taśmę odrywa się włosie..
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go zwrócić do 30 dni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
13 sty 2024

Jakość wykonania fatalna

Niestety blaty przy wycięciach poszarpane , na rogach obite. Metalowe nogi też w niektórych miejscach obite a jakość ich wykonania fatalna. Nie polecam. Nie za tą cenę. :( jedynie co to kolor i opis produktu się zgadza ,szybka wysyłka.
18 sty 2024
Dziękujemy za ocenę. Produkt można zgłosić do reklamacji, nie mamy niestety od Państwa żadnej informacji odnośnie zamówienia.
6 sie 2023

Nie polecam.

Spodziewałam się, że dywan będzie jakiejś mało zadawalającej jakości ale nie spodziewałam się aż takiego bagna. Nawet za taka cenę nie polecam.
7 sie 2023
Dziękujemy za poświęcony czas na podzielenie się z nami Państwa opinią. Przykro nam, że produkt nie spełnia Państwa oczekiwań. Przypominamy, że zawsze przysługuje Państwu prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tutaj aby Państwu pomagać. :)
30 sie 2023
Dywany są ok, ale były beznadziejnie zapakowane, do mnie trafiły z porwanym opakowaniem, brudne i mokre od deszczu.
30 sie 2023
Dziękujemy za opinię i przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą Klienta w celu rozwiązania problemu z zamówieniem. Jesteśmy po to, by Państwu pomagać :)
1 lis 2023
Ten dywan nadaje sie tylko do sypialni
2 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Produkt można zwrócić do 14 dni, jeśli nie spełnił Państwa oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
7 paź 2023
Produkt nie spełnił oczekiwań
9 paź 2023
Dziękujemy za ocenę. Produkt można zwrócić do 14 dni jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań.
2 lis 2023
6 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Jeśli występuje jakiś problem z produktem, lub nie spełnia Państwa oczekiwań, można go zwrócić. Zachęcamy do kontaktu :)
8 paź 2023
9 paź 2023
Dziękujemy za wiadomość. Nie mamy od Państwa żadnych zgłoszeń odnośnie zamówienia. Przypominamy, że produkty można zwrócić do 14 dni. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :-)
13 maj 2023
17 sie 2023
Dziękujemy za ocenę i poświęcony czas. Niezmiernie nam przykro, że towar i nasza obsługa nie spełniała Państwa oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, postaramy się Państwu pomóc z każdym problemem i odpowiedzieć na każde pytanie. Kontakt ze sprzedawcą jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, jesteśmy tutaj aby Państwu pomagać.