Strado.pl- Logo - Opinie

Strado.pl

Opinie (458) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (835)

4 sie 2023
Zamówienie i dostawa to przyjemność ponieważ tego samego dnia zostało wysłane i na drugi dzień paczka była w domu.Paczka zapakowana bardzo starannie. Jeżeli chodzi o towar który zamówiłam,stojak na kwiatki nie powalił mnie z nóg,przeciętne wykonanie,podstawa to taka zwykła sklejka,boki powycierane,obdrapane,zaślepki na śruby które są na półeczkach byle jakie,ale tu akurat stoją doniczki,więc nie widać,nie zwróciłam stojaka bo faktycznie za tą cenę nie można spodziewać się cudów,łatwy w złożeniu,po postawieniu kwiatów jest Ok. Sklep jak najbardziej polecam,stojak …..hm,trochę mniej(może mnie tylko się taki trafił,albo się czepiam).
ES
Ewa S.

7 cze 2023
WITAM wiem że nie produkujecie tego urządzenia.Ale: WADY PRODUKTU: 1.ciężko się je zakłada i zdejmuje zwłaszcza jak się ma okulary. ponieważ - pasek na głowę jest w wewnątrz słuchawek, a powinien być na zewnątrz aby słuchawki były na uszach, a pasek na głowie się trzymał.po prostu to można sprawdzić. Spada z głowy, lub trzymać w ręce. 2.Sterowanie odległością -przód-tył - BARDZO OPORNIE. (SUWAKI) Grubość telefonu za mała, ponieważ mam ochronę pancerną którą muszę zdejmować za każdym razem, aby wsadzić do obudowy, a przez sterowanie ręczne przyciskami telefonu muszę to robić często.(zdejmowanie i zakładanie) (TAKA GRUBOŚĆ SMARTFONA NIE BYŁA PODANA W PARAMETRACH) Zaznaczam, iż bardzo dbam o zabezpieczenie smartfona mechaniczne, ponieważ kupiłem go za GOTÓWKĘ. A TERAZ POZYTYWY: Ostrość da się USTAWIĆ i jest OK. i chyba tylko tyle. I CO DALEJ ?

Opinie nt. sklepu Strado.pl

Dywan

Zamówiony dywan wygląda jak z aliexpress lub innej podobnej strony
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta :)
Dziś otrzymałam przesyłkę. Niestety cukiernica którą zamówiłam jest uszkodzona. Wyszczerbienie jest dość duże, podejrzewam że została zapakowana już uszkodzona bo w pudełku nie było żadnych okruchów porcelany.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Nie wysyłamy Klientom produktów z uszkodzeniami. Produkt uszkodzony w transporcie można nam zgłosić wraz ze zdjęciem dokumentującym wadę.
szkoda że dywan jest zszywany pośrodku ale oprócz tego ok
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy z ocenę. Dywany dużych rozmiarów mają szew na środku i taka informacja widnieje w opisie produktów. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go do 30 dni zwrócić.
20 sty 2024
Trudno było trafić w dziurki w drewniany element ale dałam radę, kwestia milimetrów. Estetyka ok. Plecak dobry.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli występuje jakiś problem z produktami, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.
10 sty 2024
Otrzymane produkty spełniły moje oczekiwania ,niestety jedna biała figurka dotarła do mnie potłuczona
10 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i prosimy o weryfikację opinii, zamówili u nas Państwo dywan :)
11 sie 2023

To raczej mata, niż dywan.

Dywan przypomina bardziej miękką, cienką włochatą matę, niż dywan. Podczas wsuwania pod meble strasznie się fałdzi, przez co ciężko go równo ułożyć. Na zdjęciach prezentuje się dużo lepiej niż w rzeczywistości.
17 sie 2023
Dziękujemy za ocenę i przykro nam, że dywan nie spełnił Państwa oczekiwań. Przypominamy również, że zawsze przysługuje Państwu prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tutaj aby Państwu pomagać :)
7 paź 2023

Dosyć cienki

Nie spodziewałam się, że dywan będzie aż taki cienki i delikatny ale za tę cenę jakość jest adekwatna. Kolor na zdjęciu jest jaśniejszy niż w rzeczywistości.
9 paź 2023
Dziękujemy za ocenę. Przypominamy, że produkt można zwrócić do 14 dni jeśli nie spełnił państwa oczekiwań.
Do wkrętów dobrze było by dołączyć zaślepki maskujące w kolorze kwietnika, kwietnik wówczas byłby ładniejszy bez widocznych wkrętôw
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, można go zwrócić do 14 dni.
7 sie 2023
Niestety dywan jest kiepskiej jakości, włosie zostaje w rękach nawet przy wypakowywaniu towaru. Dostawa po 4 dniach
7 sie 2023
Dziękujemy za poświęcony czas na podzielenie się z nami Państwa opinią. Przykro nam, że produkt nie spełnia Państwa oczekiwań. Przypominamy, że zawsze przysługuje Państwu prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tutaj aby Państwu pomagać. :)
29 lis 2023
brak zaślepek w kolorze kwietnika maskujących wkręty, po skręceniu kwietnika widoczne są duże wkręty
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań, można go do 14 dni zwrócić.
Dywan mnie rozczarował,zbyt miękki i kolor beż okazał się być żółty piaskowy.
Odpowiedź ze sklepu Strado.pl
Dziękujemy za ocenę. Kolor może się nieznacznie różnić ze względu na rodzaj i kąt padającego światła. Produkt można do 14 dni zwrócić, jeśli nie spełnił oczekiwań.
26 lip 2023
Jakość produktów do poprawki Ale szybkość wysyłki i zapakowanie na plus.
27 lip 2023
Dziękujemy za opinię i konstruktywną krytykę. Weźmiemy wszystkie uwagi do serca i przekażemy odpowiednim działom, aby pracownicy dokonywali większej kontroli naszych produktów. Pozdrawiamy!
18 lis 2023
20 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Nie mamy niestety od Państwa żadnej informacji odnośnie problemu z zamówionym produktem.
14 wrz 2023
14 wrz 2023
Dziękujemy za ocenę. Jeśli zamówienie nie spełnia Państwa oczekiwań, zachęcamy do kontaktu i przypominamy też, że produkty można zwrócić do 14 dni. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się z nami - jesteśmy tu, by pomagać :-)