Bezgluten.pl- Logo - Opinie

Bezgluten.pl

Opinie (641) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (977)

Ważny od: 12 gru 2022
Bezgluten.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Podoba mi się szybki termin dostawy szczególnie dostarczenie przesyłki przez kuriera firmy UPS. Kurier jest zawsze uprzejmy i jeśli nie zastanie nikogo w domu zawsze dzwoni. Nie podoba mi się sposób rabatowania. Chodzi o to że trzeba szukać tych kodów a ostatnio nie udało mi się z niego skorzystać mimo że był nie wchodził. Według mnie kody rabatowe powinny być widoczne przy zamówieniu lub byl naliczany rabat automatycznie przy podsumowaniu zamówienia. Korzystam z waszych produktów od lat i jestem bardzo zadowolony niestety ceny produktów są wysokie.

22 lis 2023
Ogólnie, kupowane przeze mnie od wielu lat wyroby są bardzo dobre. Ocenę zaniżyłem świadomie, gdyż wielu produktów, które chciałem zamówić, np. groszek ptysiowy, było niedostępnych. Do tego od kilku dni dostaje informację mailem, że nie dokończyłem zamówieni ( chodzi o zapłatę ): coś poknocili programiści. I to by było na tyle, z poważaniem Roman Buszkiewicz
RB
Roman B.
Goprzów Wlkp.

Opinie nt. sklepu Bezgluten.pl

22 godziny temu
Bardzo polecam. Wysyłka ekspresowa i towar w stanie idealnym.
szybka wysyłka i miła obsługa klienta

Jak zawsze super szybka dostawa, a towar najwyższej jakości. Plus za bogaty asortyment, jest w czym wybierać.
Zgodnie z zamówieniem
Szybka dostawa, dobre jedzenie

Eksresowo zrealizowane zamowienie. Dziekuje!

Eksresowe zrealizowane zamowienie.

Słonecznikowy jest super.

Zamawiam Państwa produkty od kilkunastu lat i jestem z nich zadowolony. Z pieczywa najbardziej smakuje mi chleb słonecznikowy i zwyczajny słonecznikowy. Chleb słonecznikowy jest bardziej elastyczny, a zwyczajny słonecznikowy jest trochę kruchy, ale również smaczny.
Bardzo miło Mnie zaskoczyły gratisy od Państwa,poraz pierwszy coś dostałam poza zamówionym towarem a zamawiam już dawno z innych stron, dziękuję bardzo i pozdrawiam 😁