Bezgluten.pl- Logo - Opinie

Bezgluten.pl

Opinie (597) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (892)

Ważny od: 12 gru 2022
Bezgluten.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Podoba mi się szybki termin dostawy szczególnie dostarczenie przesyłki przez kuriera firmy UPS. Kurier jest zawsze uprzejmy i jeśli nie zastanie nikogo w domu zawsze dzwoni. Nie podoba mi się sposób rabatowania. Chodzi o to że trzeba szukać tych kodów a ostatnio nie udało mi się z niego skorzystać mimo że był nie wchodził. Według mnie kody rabatowe powinny być widoczne przy zamówieniu lub byl naliczany rabat automatycznie przy podsumowaniu zamówienia. Korzystam z waszych produktów od lat i jestem bardzo zadowolony niestety ceny produktów są wysokie.

22 lis 2023
Ogólnie, kupowane przeze mnie od wielu lat wyroby są bardzo dobre. Ocenę zaniżyłem świadomie, gdyż wielu produktów, które chciałem zamówić, np. groszek ptysiowy, było niedostępnych. Do tego od kilku dni dostaje informację mailem, że nie dokończyłem zamówieni ( chodzi o zapłatę ): coś poknocili programiści. I to by było na tyle, z poważaniem Roman Buszkiewicz
RB
Roman B.
Goprzów Wlkp.

Opinie nt. sklepu Bezgluten.pl

Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia, w szybkim czasie otrzymałam produkty zgodne z zamówieniem. Miłą niespodzianką był dodatkowy gratis w paczce, za który bardzo dziękuję: )
Dziękuję za gratisy, milo jest coś otrzymać. Bardzo dobrze zapakowane. Uwaga macie platki jaglane kaszę jaglana ,czemu nie ma mąki? Bardzo by się przydała. Zenon Jasiński
Samo zamówienie szybko trafiło do domu. Jednak wewnątrz dwie mąki były rozwalone, przez co ich zawartość wysypała się do pudełka. Ostatni raz zamawiam DHL em.
Wszystko bardzo dobre, zgodne z moimi preferencjami. Dziękuję za miłą niespodziankę w postaci babeczki do koszyczka świątecznego. Pozdrawiam
Obsługa bez zarzutu. Szybko, bez problemów. Polecam sklep z dużym asortymentem. Korzystam od lat. Polecam. Pozdrawiam, stała klientka.
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Dziękujemy serdecznie za opinię oraz polecenie. Bardzo się cieszymy, że doceniasz nasze starania ❤️ Pozdrawiamy również!
Produkty są ok bardzo starannie zapakowana paczka i szybki czas dostawy. Godny polecenia dla osób zmagających się z celiakią.

Regularnie kupuje I polecam

Towar zawsze dostępny, dobra cena i szybkawysyłka. Wszytko idealnie. Robię tu zakupy regularnie i bardzo polecam!
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię oraz zaufanie :) Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Pozdrawiamy ❤️
2 mar 2024
Dziękuję za profesjonalną obsługę i szybką dostawę zamówionych produktów. Pozdrawiam, Bożena Soroka
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Bardzo dziękujemy Pani Bożeno, za te miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych produktów oraz naszej obsługi. Pozdrawiamy serdecznie ❤️

Smaczne ciasta

Smaczne świąteczne ciasta, Chleby nie kruszą się, a smakują tak jak "normalne".
Bardzo szybka realizacja zamówienia - chleb świeży z długą datą ważności.
Ekspresowa dostawa, produkty najwyższej jakości, program lojalnościowy.
Wszystko super, produkty jak zwykle rewelacyjne. Bardzo szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i cieszymy się, że nasze produkty oraz nasza obsługa spełniła Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Data ważności

Jedyny minus, to data przydatności tylko do końca marca bieżącego roku.
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Bardzo dziękujemy za opinię oraz przepraszamy za zaistniałą niedogodność. Staramy się, aby nasze produkty docierały do Państwa z maksymalnie długą datą przydatności. Mamy nadzieję, że podobna sytuacja już się nie powtórzy. Pozdrawiamy!
Dziękuję za prezent ❤️ miła niespodzianka, wszystko szybko i sprawnie 😊
Dziękujemy bardzo za opinię ❤️ Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie 🙂

Chrupiący w toster3

Tym razem piękny, biały i pachnący, zarumieniony w tosterze
Bezpiecznie spakowane produkty, gratisy, szybka dostawa.
Szybka dostawa oraz fajne gratisy umieszczone w paczce ;)
Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Bardzo polecam
Szybka realizacja zamowienia.Duzy wybor produktow.Polecam
Uwielbiam wasze muffinki ,pomysł na szybkie śniadanie 🙂
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za to, że podzieliłeś się z nami swoim entuzjazmem co do naszych muffinek! Cieszymy się, że są dla Ciebie doskonałym pomysłem na szybkie śniadanie. Nasz zespół zawsze stara się przygotowywać najsmaczniejsze i najwyższej jakości produkty, więc doceniamy Twoje wsparcie i pozytywną opinie. Jeśli będziesz mieć ochotę na więcej pyszności, zapraszamy z powrotem!