Bezgluten.pl- Logo - Opinie

Bezgluten.pl

Opinie (641) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (977)

Ważny od: 12 gru 2022
Bezgluten.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Podoba mi się szybki termin dostawy szczególnie dostarczenie przesyłki przez kuriera firmy UPS. Kurier jest zawsze uprzejmy i jeśli nie zastanie nikogo w domu zawsze dzwoni. Nie podoba mi się sposób rabatowania. Chodzi o to że trzeba szukać tych kodów a ostatnio nie udało mi się z niego skorzystać mimo że był nie wchodził. Według mnie kody rabatowe powinny być widoczne przy zamówieniu lub byl naliczany rabat automatycznie przy podsumowaniu zamówienia. Korzystam z waszych produktów od lat i jestem bardzo zadowolony niestety ceny produktów są wysokie.

22 lis 2023
Ogólnie, kupowane przeze mnie od wielu lat wyroby są bardzo dobre. Ocenę zaniżyłem świadomie, gdyż wielu produktów, które chciałem zamówić, np. groszek ptysiowy, było niedostępnych. Do tego od kilku dni dostaje informację mailem, że nie dokończyłem zamówieni ( chodzi o zapłatę ): coś poknocili programiści. I to by było na tyle, z poważaniem Roman Buszkiewicz
RB
Roman B.
Goprzów Wlkp.

Opinie nt. sklepu Bezgluten.pl

11 lut 2024
Informować o braku dostępności produktów przed wysyłką zamówienia dając opcję klientowi ze zrezygnowania z zamówienia lub znalezienia substytutu dla brakującego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Bezgluten.pl
Dziękujemy za Twój komentarz oraz cenne sugestie. Doceniamy Twoją opinię na temat procesu zamówienia i będziemy pracować nad tym, aby usprawnić nasze procedury w celu lepszej komunikacji z klientami w przypadku braku dostępności produktów.
22 gru 2023
Zamówienie dostałam z jedną otwartą maka która była wysypana w worku, mi byłoby wstyd wysłać komuś taki produkt, radzę popracować nad jakością opakowania
6 sty 2024
Dziękujemy za zgłoszenie oraz przesłane zdjęcia. Bardzo nam przykro z powodu niedogodności. Nasze mąki celowo są pakowane w dodatkowe reklamówki, tak aby w przypadku uszkodzenia w transporcie, do którego czasami dochodzi, zawartość opakowania nie rozsypała się na pozostałe produkty. Dokładamy wszelkich starań by wyeliminować takie przypadki całkowicie. Pozdrawiamy serdecznie!
29 lip 2023

Fałsz

Rzekomo miałam otrzymać w gratisie pałki kukurydziane w czekoladzie… Niestety na opisie w dostawie temat się zakończył
26 sie 2023
Dziękujemy za zgłoszenie. Sytuacja została wyjaśniona z Biurem Obsługi
16 lis 2023
Towar otrzymałam ale zwrotu pieniędzy za drugie anulowane zamówienie nie ma. Więc czekam z oceną.
17 lis 2023
Zwroty u nas wykonywane są w określone dni, dlatego może on zająć kilka dni. Pieniądze już zostały wysłane.
25 gru 2023
Moja paczka wigilijna mimo wczesnego zamówienia i zapewnień nie dotarła do dzisiaj
6 sty 2024
Dziękujemy za informację i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem Twojej paczki wigilijnej. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni tym faktem i rozumiemy, jak ważne jest dostarczenie zamówienia na czas, zwłaszcza w okresie świątecznym. Prosimy o wyrozumiałość. Podejmiemy kroki, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
1 lis 2023
Wielkie rozczarowanie otrzymałam spleśniały chleb
2 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Pragniemy nadmienić, że sytuacje pleśnienia pieczywa zdarzają się, gdy w opakowaniu dojdzie nawet do mikrorozszczelnienia i do środka dostanie się powietrze. Ponieważ do naszego pieczywa nie dodajemy sztucznych substancji przeciwpleśniowych może dojść do takiego zdarzenia, podobnie jak w pieczywie tradycyjnym. Przepraszamy za niedogodność, skontaktujemy się w wiadomości prywatnej.
31 lip 2023
opakowania pękają
26 sie 2023
Dziękujemy za zgłoszenie. Sytuacja została wyjaśniona z Biurem Obsługi
25 lis 2023
6 sty 2024
Bardzo nam przykro, że nasza usługa nie spełniła Twoich oczekiwań. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie bardzo prosimy o kontakt biuro@bezgluten.pl Pozdrawiamy serdecznie!