auracare.pl/

Opinie (4272) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4272)

Ważny od: 25 maj 2023
auracare.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 paź 2023
Auracare to marka na której można polegać. Przy pierwszych zakupach jeden z trzech olejków był trochę uszkodzony (przeciekał). Po napisaniu do nich jaka była sytuacją po 1,5 godzinie wyslali mi link do śledzenia paczki z nowym olejkiem. Ten był, tak jak dwa poprzednie pięknie zapakowany. Dzisiaj odebrałam już 4 zamówienie od nich i bardzo sobie chwalę działanie, szczególnie olejki Energia i Spokojny sen. Polecam z całego serca za podejście do klienta i za skuteczne produkty

Nie wiem jak ma ta mini fiolka wystarczyć na miesiąc stosowania....nie wygodne w stosowaniu, butelka ma ślady oleju. Dla mnie pic na wodę

Opinie nt. sklepu auracare.pl/

W końcu super adaptogeny bez alkoholu. Chyba jedyna taka firma, wszystkie pozostałe mają w sobie alkohol co dla mnie jest niedopuszczalne + nie mogę podawać z alkoholem dla dzieci
Polecam z całego serduszka Stosuję olejki od około roku. Sen mam głębszy, lepiej się wysypiam, a w dzień jestem spokojna ale też pobudzona. Polecam barzo
Mam od dłuższego czasu trudność poziomiem energii w ciągu dnia. iorę olejek od kilku miesięcy i problemy minęły. W końcu mam siłe na hobby
Lubię firmę Aura Care za rzetelność, wiedzę oraz bardzo dobrej jakości olejki. Chciałam dodać iż stosuję oleki ponieważ zmagam się z problemami hormonalnymi od wielu lat. Dziękuje firmie Aura Care za pomoc i wsparcie w codziennych trudnościach
trafiłam tutaj z polecenia sąsiadki, która stosuje Wewnętrzny Spokój, ja zdecydowałam się na Radość i rzeczwyście czuję różnicę, lepiej się czuję, mam lepszy nastrój, czuję się spokojniejsza
Jestem super zadowolona Pani z która rozmawiałam udzieliła mi bardzo szczegółowych informacji i w kwestii produktu i dawkowania dziękuje i polecam oby zadziałało 😊
Świetny produkt... miała spore braki energetyczne w ciągu dnia. Odkąd biorę ten olejek mam siłę na cały dzień.. nie jestem ospała, apatyczna 😉

Widoczna poprawa

Syn stosuje od niedawna, boryka się z ADHD i zauważył poprawę, sam przypomina o podaniu kropel.. jestem miło zaskoczona
Podoba mi się łatwy kontakt ze przedającymi, produkty wysyłane ekspresowo, pięknie zapakowane i olejki łagodne w smaku
MG
Mateusz G.
Milówka
14 kwi 2024

Pierwsze pozytywne rfekty pon💪ok 3-4…

Pierwsze pozytywne rfekty ponok 3-4 dni.Wiecej energii, mniwjsze odczucie stresu i o wiele lepiej wstac rano😄

Polecam 🙂

Polecam, olejki bardzo dobrze skomponowane. Naprawdę warto. Wewnętrzny spokój oraz Pozytywne myśli.
Świetnie połączenie roślin, konsultowałam to z lekarzem i okazuje się ktoś w auracare wie co robi :)
Zamówiłam już 4 raz, tym razem dla całej rodziny. Najbardziej jestem ciekawa produktów dla dzieci :)
jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu, podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami 👍
Pełen profesjonalizm!! A to, jak pakowane są olejki w trakcie transportu to mistrzostwo świata:)
Indywidualne podejście do klienta, profesjonalni konsultanci na infolinii. Terapia zaczyna działać.
Stosuje Wasze olejki już od kilku miesięcy i jestem zachwycona. Te z melatoniną na sen - SZTOS! :)
Olejek został wysłany bardzo szybko, jego działanie po dwóch tygodniach oceniam bardzo pozytywnie
Super marka z świetnymi produktami i świetnymi ludźmi, twórzcie to dalej, a ja trzymam kciuki!
Bardzo sprawna dostawa i wspaniała rozmowa podczas konsultacji. Oby Wam się wiodło kochani :)