drzewkaowocowe24.pl- Logo - Opinie

drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3383) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3718)

odnośnie przesyłki nie mam zastrzeżeń, trudno teraz oceniać mi ten produkt który został zakupiony, uważam takie opinie zbyt wygórowane na zaś, z uwagi na to że dopiero teraz zostały posadzone sadzonki, nie wiem jak się przyjmą czy przyniosą mi korzyści czy też okaże że sadzonki nie przyjęły się także szkółka roślin owocowych powinna z takim zapytaniem i wystawianiem opinii zwracać się do kupujących po okresie wegetacji.

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

8 maj 2024
Kupiłem tu swoje pierwsze drzewka ,sprawna wysyłka, bardzo dobry system korzeniowy i czekać kilka lat na smaczne owoce
3 maj 2024
wszystko na czas, tylko roślinki trzeba systematyczni polewać. miał bardzo sucho. mogą sie nie przyjąc i comam odesłać
Drzewko i krzewy przyszły pięknie zapakowane, świetna jakość, teraz czekamy czy będzie im dobrze na naszej działce
Transakcja przebiegła super i błyskawicznie, świetny kontakt z firma. Jeszcze do Was wrócę, pozdrawiam serdecznie
16 maj 2024

Polecam zakupy!

Drzewka bardzo ładne, dobrze przygotowane do transportu 🙂 Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam zakupy!
7 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia, bogata oferta, bardzo ładne drzewka, dobrze zadbane i zabezpieczone w transporcie
Bardzo polecam sklep, rośliny są piękne, zdrowe i idealne. Drzewkaowocowe24 perfekcyjnie zabezpiecza przesyłki.
Zapakowane w świetny sposób. Wszystko przyszło nienaruszone. Dzewka rosną, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Sadzonki duże i zdrowe z bardzo rozbudowanymi korzeniami. Świetnie zapakowane, przyjęły się i rosną. Polecam.
15 maj 2024
Sadzonki bardzo ładne, w solidnym opakowaniu. Już posadzone do gruntu i puszczają pąki. Chyba się przyjęły.
5 maj 2024
Bardzo ładne drzewka owocowe i dobrze zabezpieczone, dziękuję za dodatkowe drzewko gratis, pozdrawiam
17 maj 2024
Drzewka bardzo dobrej jakości, wszystkie się przyjęły, szybka dostawa, dobrze zapakowane. Polecam!!!!
6 maj 2024

Doskonale i bezpiecznie dostarczone.

Sadzonki żywe ładniej rozwinięte,świetnie zabezpieczone i nawodnione dotarły bez żadnych uszczerbków.
Dopiero posadzilem,,nie mam co oceniac,,za pare lat jak zacznie owocować to coś bede mógł powiedzieć
CP
Jestem bardzo zadowolona zeby tak byly wszystkie przesylki i wszyscy kurierzy to bylo by super....
7 maj 2024
Sadzonki bardzo ładne - świeże, doskonale zabezpieczone i nawodnione, polecam zakupy w tej szkółce.
Bardzo dobrze zabezpieczone sadzonki do transportu,świetna jakość sadzonek, bardzo szybka wysyłka
14 maj 2024

malinojeżyna Buckingham Tayberry

Szybka dostawa, ładne rośliny, bardzo dobrze zapakowane aby nie uległy uszkodzeniu w transporcie.
14 maj 2024
Drzewka dobrze zapakowane,posadzone i rosną zgodne z opisem ,a co do owocowania to za parę lat.
6 maj 2024
Wszystko związane z przesyłką super plus cały podręcznik załączony o sadzeniu drzewek Pozdrawiam