drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

Bardzo średnio....

Na stronie jest informacja o wysyłce kurierem więc transport ma zająć do 24 godzin. Przesyłka zastała nadana w piątek, co powodowało, że sam transport trwał już 3 dni, co przy odkrytych korzeniach nie powinni tyle trwać. Ponadto zamówiłem dwa takie same drzewka (jablon), różnią się znacznie wysokością, o pol metra! co jest słabe, bo można było z pewnością dobrac podobne wysokością. Drzewa nie są rozgalezione w ogóle, ludzie którzy piszą o tym, że były liście i owoce! kupowali chyba gdzie indziej.... Zobaczymy czy się przyjmą w ogóle...
14 kwi 2024

Drzewka 50%/50% zadowolenia

Drzewka 50/50. Jedna jabłoń super, druga goły pojedynczy pień ale zaczyna puszczać pendy, czereśni super, na śliwie niestety tylko 1 gałązka puszcza liscie, reszta chyba już nie ruszy. Realizacja szybka, drzeka dobrze zabezpieczone.
W zamówieniu były trzy drzewka ,a dotarły tylko dwa . Brakuje śliwy renglody duo . Pisałam , dzwoniłam . Żadnej odpowiedzi nie otrzymałam . Drzewka bardzo ładne .
14 kwi 2024
Drzewka dotarły dobrze zabezpieczone, niezwłocznie posadzone wg załączonej instrukcji i czekam na jakąkolwiek oznakę życia, póki co brak zadowalających efektów

Suche/martwe drzewko

1 z 3 zamówionych drzewek było kompletnie suche/martwe. Mimo wszystko posadziłam je, niestety nic z niego nie będzie.
Przesyłka ok ale co do jakości drzewek się nie wypowiem na tym etapie! za wcześnie i nie wiem czy się za klimatyzują.
O ile krzewy są w porządku to pomysł wysyłki w piątek już nie, rośliny były zamknięte w kartonie cały weekend.
20 kwi 2024
Drzewka zamówione internetowo wysyłają z obumarłymi gałązkami i nie wiadomo czy drzewko się przyjmnie
Niestety drzewka trochę bez życia. Niektóre pączki zaschnięte.
Słaby system korzeniowy drzewka ,zobaczymy czy się przyjmie .
poprawcie jakość drzewek wysyłanych do klienta
witam,niestety drzewka kiepskiej jakości