drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

3 godziny temu

5 gwiazdek

Wszystko szybko i bezproblemowo. Polecam

Polecam.

Wysyłka w terminie, drzewko b. dobrze zapakowane i zabezpieczone kartonem, wielkość jak w opisie. Wystawiam te opinię tydzień po odebraniu i posadzeniu -wygląda na to że drzewko się przyjęło. Polecam
4 godziny temu
Edit: Chciałbym sprostować poprzednią wiadomość - otrzymane drzewka zaczęły puszczać nowe pąki. Jestem zadowolony. POLECAM
szybka dostawa
Drzewka zdrowe super opakowanie i już kwitną
zgodne z zamówieniem ,dostarczone w terminie określonym w zamówieniu

Ja

Świetnie
Szczerze polecam. Zarówno drzewko, agrest oraz borówki dostarczone zostały bardzo szybko. Zapakowane bardzo profesjonalnie. Krzewy i drzewko wyglądają zdrowo, pozostaje czekać na owoce.
Szybka wysyłka