drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

20 kwi 2024

Opinia negatywna.

Z czterech sadzonek drzewek, trzy nie ruszyły. Przyjechały przesuszone pomimo, że trociny były wilgotne. Jedno (czereśnia) rozwija się prawdłowo. Niemniej przekazana firmi kwota za drzewka, zważywszy, że w efekcie dotarło tylko jedno zdrowe - stanowczo zawyżona.
Niestety drzewka były w kiepskim stanie. Przewodnik gruszy był źle obcięty przez to od góry drzewko zaczęło gnić 30cm trzeba było skrócić bo w środku martwe. Reszta drzewek powykrzywianych w każdą stronę.
Niestety brzoskwinie i morele otrzymałam przemarznięte, miałam nadzieję, że jednak się przyjmą. Niestety nie wypuściły żadnych listków. Szkoda moich pieniędzy i pracy.
Dzień dobry jeżyny białej nie otrzymałem a wy chcecie opinie no szok miałem was za firmę ok a tu nie będę pisał brzydkich slow powodzenia mz
Nie otrzymałem zamówienia i brak kontaktu. Dzwoniłem nikt nie odbiera, wysłałem maila, brak odpowiedzi. Jedna gwiazdka to za dużo.
za szybko na ocenę jak zacznie rosnąć to będzie pora na to.Orzechy laskowe bardzo kiepski system korzeniowy
To już 7 dzień od posadzenia. Wygląda na to, że z zamówienia 134252 otrzymałam suchy patyk.
Należy przysyłać drzewka żywe, takie które się przyjmą.
Otrzymane przeze mnie drzewka były całkowicie zasuszone
Jeden z krzewów był uschnięty.
14 kwi 2024
14 kwi 2024

Dostawa za wcześnie, gdy jeszcze było zimno.

Dostawa w najgorszym z możliwych terminów, tuż przed samymi przymrozkami. Co ważne, było to wcześniej niż termin deklarowany w szczegółach dostawy. Sadzonki z odsłoniętym korzeniem musiały czekać ponad tydzień na posadzenie.

Czereśnia

Na 5 drzewek jedno czereśnia kordia na pół suche! Gałązki wiotkie i zeschnięte, wygląda jak by czekało wykopane na wysyłkę z pół roku! Wstyd takie coś wysyłać!,proszę spojrzeć na zdjęciach! Pozostałe drzewka na 4!
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowny Panie Danielu, Drzewka przez nas sprzedawane przechowywane są w specjalistycznej chłodni z kontrolowaną wilgotnością i temperaturą utrzymującą drzewka w stanie uśpienia. TYLKO w taki sposób można bezpiecznie transportować i przesadzać drzewka z odkrytym systemem korzeniowym. Drzewka nie są suche tylko uśpione, gdy tylko dostaną ciepła zaczną wchodzić w okres wegetacji. Wszystko odbywa się zgodnie ze sztuką szkółkarską. Proszę drzewko posadzić i cierpliwie poczekać. To, że ułamał Pan suchą gałązkę nie oznacza, że drzewko jest suche. Proszę sprawdzić przewodnik zdrapując go paznokciem jeśli w środu jest zielona miazga - wszystko jest w porządku, jeśli czarna lub brązowa to proszę o zdjęcie na email biuro@drzewkaowocowe24.pl , będziemy reklamować drzewko. Pozdrawiamy.
17 mar 2024
Przestać wymuszać ocenianie. Dokonałem jednego zakupu a dostałem już od was milion maili żeby ocenić zakup. Oczywiście chcielibyście 5 gwiazdek. Za przeproszeniem z***ć się chce od tego spamu na skrzynce pocztowej