drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3150) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3314)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

krzaczki porzeczek plus jabłoń

zamówiłam 2 krzaki porzeczek - tu super, krzeczki sie przyjeły było w dobrej kondycji oraz drzewko jabłoń - patyk suchy, nie wiem czy nie omyłkowo włożony, jednak opinia juz leci w dół
13 kwi 2024
System korzeniowy drzewek owocowych niedbale zabezpieczony, system korzeniowy drzewka jabłoń Ligol w ilości kilku sztuk o długości max. 1cm.
Kondycja zamówionej leszczyny jest fatalna, takie drzewko nie powinno trafic do handlu, a kosztowalo normalną cenę
13 kwi 2024
Drzewka brzoskwini zasuszone, nie puszczają rządnych pędów. Kupione w innym sklepie już rozwijają pąki.

Miernie

Drzewka leżały cały weekend na magazynie kurierskim, w jednym dosyć mocno ucięte korzenie
Wszystko wysłane w piątek przyjechało w poniedziałek obwiedle. Drzewko wydaje się martwe
20 kwi 2024

Nie warto

Polowa drzewek przemarźnięta / obgryziona. System korzeniowy ubogi. Nie polecam.
Małe sadzonki. W lokalnym sklepie za 3 złote więcej można kupić sporo większe.
Sadzonka przyszła całkowicie połamana
Część drzewek w bardzo złym stanie
zadbać o lepsze sadzonki

Malutkie sadzonki, brązowe korzenie

Dwa zakupy. W ubiegłym roku ok, w tym sadzonki malutkie, korzenie brązowe. Na zdjęciu to najmniejsze to dereń. Pozostałe to jeżyny. Stacjonarnie w szkółkach są dużo ładniejsze. Po mailu do nich otrzymałem odpowiedź: "Jeśli rośliny mieszczą się w deklarowanych wartościach to w czym problem?" - oczywiście rośliny mieścił się w minimalnych deklarowanych wartościach. Niestety nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Oczywiście każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Klient oczekiwał roślin w pełni rozwiniętych, w fazie rozwoju części nadziemnej i podziemnej mimo, że zamówienie złożył w lutym a paczka doszła 1 marca - kiedy wegetacja roślin jeszcze się nie rozpoczęła. Jak widać na zdjęciu rośliny są w doskonałej kondycji, pędy żywe z nabrzmiałymi pąkami doskonale rokujące na nadchodzący sezon. Liczymy na to, że tak samo chętnie jak teraz Pan Paweł wyrazi swoją opinię jak krzewy będą w fazie wzrostu i owocowania. Pozdrawiamy
24 mar 2024

Drzewka są mniejsze niż w opisie (1roczne ,a nie 2 letnie)

Drzewka około 1 metra ,a nie 150cm tak jak w opisie. Zakupione Lukasówki to tylko sam cienki przewodnik - bez gałęzi ,spodziewałem się większych drzewek. Przez miesiąc od posadzenia jeszcze nie puściły pąków ,ciekawe czy się przyjmą. Opinia napisana na stronie sklepu nie pojawiła się - dziwne bo widnieją tylko same pozytywne ... pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie ...
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowna Pani Anno, Zakupiła Pani drzewka Lukasówki na podkładce KARŁOWEJ, z tego powodu drzewka są mniejsze. Rzeczywiście opis produktu wprowadza w błąd ponieważ jest tam deklarowana wysokość jak dla "normalnie" rosnącego drzewka. Jest to nasz błąd, który został już poprawiony. Drzewka są jak najbardziej z 2-letniego cyklu uprawy. Jeśli chciała Pani otrzymać duże drzewko, posiadamy takie na podkładce gruszy kaukaskiej, są to piękne drzewka Lukasówki o wysokości do 180 cm. Możemy je Pani na nasz koszt wymienić. Prosimy o wiadomość na email biuro@drzewkaowocowe24.pl. Pozdrawiamy
Jakość i wyglad sadzonek, to tragedia, obawiam się, że na owocowanie poczekam długo? Niestety, nie jestem zadowolony z zakupu, może dlatego, że to wypromowany zestaw. Trudno
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowny Panie Zdzisławie, Sprzedajemy młode rośliny w doniczce P9. Jak na ten wiek są to bardzo ładne sadzonki, obecnie mają 30-40 wysokości. Być może spodziewał się Pan rośliny wieloletniej, w takim wypadku prosimy o uważne czytanie opisu produktu - nie mamy wieloletnich krzewów w swojej ofercie. Poza tym krzewy są w tym okresie mniej atrakcyjne ponieważ są w stanie bezlistym. Jak tylko liście się pojawią wygląd roślin znacznie się zmienia. Proszę o cierpliwość, niech dostaną trochę ciepła, na ten moment mamy jeszcze przymrozki. Pozdrawiamy
Wstawiłem mierną opinię, gdyż drzewko zasadziłem jak tylko otrzymałem (18.03.2024) i czekam aż zacznie puszczać listki. Na razie nic się nie dzieje.
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowny Panie Ryszardzie, Drzewka przez nas sprzedawane przechowywane są w specjalistycznej chłodni z kontrolowaną wilgotnością i temperaturą utrzymującą drzewka w stanie uśpienia. TYLKO w taki sposób można bezpiecznie transportować i przesadzać drzewka z odkrytym systemem korzeniowym. Drzewka nie są suche tylko uśpione, gdy tylko dostaną ciepła zaczną wchodzić w okres wegetacji. Wszystko odbywa się zgodnie ze sztuką szkółkarską. Proszę drzewko posadzić i cierpliwie poczekać. Na dworze są jeszcze przymrozki. Pozdrawiamy
Drzewka nie wyglądają na kolumnowe, mają długie gałęzie, poprzednie od innej firmy miały zdecydowanie krótsze gałęzie
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowny Panie Andrzeju, Czereśnie też mogą wytwarzać długopędy ale w dalszym okresie wzrostu powinny się wznosić ku górze. W poprzedniej firmie dostał Pan po prostu drzewka gorszej jakości. Może Pan również przyciąć te pierwsze pędy. Pozdrawiamy.
1 kwi 2024
żle opakowane, ziemia wysypana, sypało się z paczki, nie oceniam krzewów
30 mar 2024