drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

IO
Iwona O.
LONDON
20 kwi 2024
nie jestem zachwycona sposobem transportu ani pakowania, uważam, ze można to zrobić zdecydowanie lepiej, oszczędzając delikatne części roślin przed uszkodzeniem i połamaniem w transporcie. Nie ciekawie jest dostać ukochane rośliny wrzucone do reklamówki i wysłane i marnej jakości kartonie. oslonilabym każda z osobna zwykłym kartonikiem. To, co uważam za plus, to szybka reakcja na zawiadomienie o problemie i natychmiastowe naprawienie go i to zasluguje na 5! bo sposób robienia czegoś zawsze można poprawić prsy odrobinie chęci, ale podejścia do człowieka już nie. Mam wielką nadzieję, ze kolejne zakupy będą jeszcze przyjemniejsze. Narazie całe 13 sztuk malineczek rozwija się cudownie, będę o nie dbać z całego serca. Jestem zadowolona klientka i polecam firmę szczerze.
Ostatnio drzewka czy krzewy owocowe kupuję głównie wysyłkowo. Raz to oszczędność czasu, dwa większy wybór. Jedyna wada takich zakupów to brak możliwości sprawdzenia jakości sadzonki, tu możemy tylko sugerować się opiniami innych kupujących. Było to moje pierwsze zamówienie z drzewkaowocowe24.pl i nie mam się do czego przyczepić. Czas wysyłki zgodny z deklarowanym. Paczka dobrze zabezpieczona. Trzeba nadmienić, że firma kurierska paczkę dostarczyła w stanie nienaruszonym. Kupiłem dwa drzewka z gołym korzeniem i kilka sadzonek w doniczkach. Co do drzewek zbyt wcześnie by stwierdzić czy się przyjmą jednak jeśli chodzi o pokrój i stan korzeni wszystko ok. Sadzonki w doniczkach (głównie borówka) ładne, dość dobrze wyrośnięte, żywe. Wysadzone nie zwiędły więc jest dobrze. Podsumowując z zakupu jestem zadowolony i jeśli będę jeszcze potrzebował czegoś do ogrodu to na pewno sprawdzę ofertę szkółki.
24 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia - profesjonalnie zapakowane do wysyłki, do zamówienia była dołączona broszura ze wskazówkami jak posądzić krzewy/drzewa, piękne dorodne krzaczki owocowe dostałam a sadzonki drzew zaparły mi dech w piersi były tak fantastyczne! Polecam wszystkim wasz sklep! Super wybór produktów, precyzyjne opisy roślin i szybka wysyłka.
Drzewka i krzewy przyszły w idealnym stanie. Bardzo starannie zapakowane. Kontakt ze sklepem świetny Pani która odebrała bardzo miła wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie dalszej pielęgnacji . Naprawdę takich przedsiębiorców Nam dziś potrzeba . Polecam z czystym sumieniem . Sama napewno wrócę do Państwa na zakupy 👍

Sadzonki są w bardzo dobrej kondycji! Polecamy

drzewka przyszły bardzo szybko i w bardzo dobrym stanie, wszystkie sadzonki są zdrowe i zaledwie po kilku dniach od posadzenia już zaczęły się rozwijać. Nie ma porównania z tymi, kupowanymi na targach czy w dużych sieciówkach! Polecamy wszystkim! Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze wrócimy po kolejne w jesieni :)
To już moje kolejne drzewko z tej firmy.Jestem zadowolona w 100% i mogę polecić firmę z czystym sumieniem.Drzewka zakupione zeszłej wiosny,w tym roku już owocują,dlatego też zdecydowałam się na kolejny zakup. Przesyłka zabezpieczona idealnie,drzewko dojechało szybko i już cieszy oko .Firma godna polecenia.

To moje drugie zamówienie w drzewkaowocowe. Zamówienie dostarczone sprawnie, dobrze zapakowane. Czereśnie przyszły bardzo duże i grube. Dzień po posadzeniu widać, że roślina budzi się do życia. Jedynie świdośliwa maleńka, zaledwie jedna gałązka. z kwiatostanem. Mam nadzieję, że się przyjmie.
27 kwi 2024

Warto zamówić w Drzewkaowocowe24.pl

Szybka realizacja zamówienia, świetna jakość sadzonek, super opakowanie, opisy wymagań i uprawy, doskonale opracowana strona firmy, czytelna( nie przeładowana informacjami) i bardzo profesjonalna. Dziękuję i już Was polecam moim znajomym.
Bardzo ładne, bardzo dobrej jakości krzewy porzeczki. Super bezpiecznie zapakowane. Dotarły w idealnym stanie. Gorąco polecam. Piękny zapach porzeczek dzięki zdrowym, dużym liściom, były nawet kiście zielonych pachnących owoców porzeczek.
Sadzonki w bardzo dobrym stanie, z dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym, każda. Zapakowane bardzo profesjonalnie (zabezpieczone przed uszkodzeniem w transporcie). Polecam i zachęcam do kupowania w sklepie www.drzewkaowocowe24.pl
bardzo dobry kontakt z firmą, nie było problemu z roszerzeniem zamówienia (zapomniałem dodać jednego drzewka). dobrze zapakowana szybka i sprawna dostawa. przydatna ulotka/instrukcja do sadzenia drzewek. to już mój kolejny zakup
26 kwi 2024
Szczerze polecam. Szybka realizacja zamówienia, roślinki zapakowane porządnie. W paczce brakowało jednej pozycji, po kontakcie mailowym natychmiast została dosłana razem z gratisem. Czekam jesieni, żeby zamówić kolejną dostawę.

Dostawa

Na interesującą mnie roślinkę czekałam od dawna, ponieważ nie było jej w magazynie Dostałam informację, że jest dostępna Zamówiłam, szybko otrzymałam Jestem bardzo zadowolona za profesjonalne załatwienie sprawy Dziękuję

Pięknie i porządnie zapakowane

Dość późno otworzyłam paczkę z uwagi na przewidywany mróz stąd moja późna oponia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak pięknie i dobrze zapakowane drzewka i krzewy. Juz posadzone, mam nadzieję że bez problemu się przyjma.
28 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. W tamtym roku kupiłam drzewka które szybko się przyjęły, rosną ładnie i zdrowo, dlatego w tym roku bez obaw dokupiłam drzewek których nie można kupić stacjonarnie np. stare i nowe odmiany.
28 kwi 2024

Polecam tak profesjonaknego dostawcę !!

Bardzo ładne, zdrowe sadzonki borówek. Szczególnie spodobało mi się doskonałe opakowanie, dzięki temu zamówiony towar dotarł bez najmniejszych uszkodzeń. Mam zamiar dokonać dalszych zakupów u tak profesjonalnego dostawcy !!
Jestem zachwycona zakupem! Dostałam dwa drzewka, pomimo tego, że zamówiłam jedno ☺️ nie wiem, czy przypadkiem czy to miła niespodzianka ale rośliny doszły w fantastycznym stanie, a teraz będą cieszyć oko na moim balkonie.
1 maj 2024
Wasz brzoskwińka doszła świetnie jest już posadzona i wszystkie pączki zaczynają się rozwijać za tydzień powinny być już widoczne listki. Borówki też dobrze się aklimatyzują. Dziękuję i polecam waszą firmę. Kazimierz
24 kwi 2024
Wszystko jest na dużym poziomie przede wszystkim obsługa suuper i terminowo, towar, który każdy zamówiony się zaaklimatyzował u mnie na działce :) a troszkę już tego zamówiłem i chętnie w razie potrzeby wracam
WW
Polecam zakupy DrzewkaOwocowe24.pl 🤩zamawiałam maliny, sadzonki dorodne, bardzo dobrze zapakowane, naprawdę byłam pod wrażeniem i jestem bardzo zadowolona. Z pewnością jeszcze powrócę 😉pozdrawiam cieplutko