drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

drzewka z odkrytymi korzeniami zabezpieczone przed wyschnięciem, zapakowane w karton - uważam za dobry sposób transportu; zamówiłam 4 różne drzewka owocowe kolumnowe - jedno jest nieznaczone więc nie wiem czy to jest to co zamówiłam czy inna przypadkowa roślina? mam nadzieję że będzie zgodne z zamówieniem; tego dostawcę poleciła mi osoba które ma takie drzewka od 3-4 lat i się sprawdzają

Zaskoczony gabarytem ,

Zaskoczyła mnie sama przesyłka , jej niewielkie wymiary jak na zamówionych 12 sadzonek . Po rozpakowaniu okazało się że się zmieściły choć 4 szt były delikatnie uszkodzone (połamane końcówki krzewów ) . Jakoś sadzonek w porządku , mam nadzieję ze się dobrze przyjmą . Chętnie polecam tą szkółkę .

Pakowanie do wysyłki to porażka

Wszystkie zakupione drzewka (9 sztuk) zapakowano z "gołymi korzeniami" okręconymi tylko streczem. Po rozpakowaniu drzewka wręcz PŁAKAŁY aby je podlać. Mam nadzieję, że nie przeschły nadmiernie i się przyjmą.
Sadzonki ładne i duże jednakże zapakowane dwie do jednego woreczka i to zapewne spowodowało, że jedna z sadzonek miała złamane dwie odnogi, w tym pęd główny. Opakowanie zewnętrzne bardzo dobre.
Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i dlatego przyszla w nienaruszonym stanie.Drzewko w donicy b.ladne.Zobaczymy jak przyjmą się te z gołym korzeniem,paczki powoli pękają.Pozdrawiam
13 kwi 2024
zapakowane bardzo fajnie, drzewka przyszły w dobrej kondycji niestety 2 sztuki się nie przyjęły …. jedyny minus to czas wysyłki na drzewka czekałam ponad tydzień.
Trzy drzewka z 23 zamówionych zaszły lekka pleśnią, po za tym wszystko w porządku. Drzewka dobrze zabezpieczone, szybka realizacja.
14 kwi 2024
szybka wysyłka, zgodna z ustaleniami. Rośliny ładne, dwie już puściły listki, pozostałe jeszcze czekam :)
Po przypomnieniu o zamówieniu bardzo szybko przyszła przesyłka jestem zadowolona polecam sklep
Drzewka w dobrym stanie ale miękkie krzewy takie jak maliny wszystkie przyjechały połamane
Z borówki pink lemoniade nie jestem zadowolona, natomiast czereśnia kolumnowa piękna.
Czas czekania 🥱a poza tym wszystko okej drzewka takie jakie mają być do sadzenia

Dostawa sprawna, szybka, bezproblemowa. Drzewko zabezpieczone w dobrym stanie.
Drzewka dobrej jakości, niestety długi czas realizacji 2 tygodnie
solidnie opakowana przesyłka. Czekam aby drzewka się przyjęły
14 kwi 2024
Niestety jeden krzaczek jagody połamane gałązki. Pozatym ok
Zadbać o lepsze zabezpieczenie korzeni sadzonek
bardzo dobrze przygotowane krzewy do wysyłki
Dobrze przygotowane rośliny do transportu
dobre zabezpieczenie do transportu