drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3291)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

drzewka z odkrytymi korzeniami zabezpieczone przed wyschnięciem, zapakowane w karton - uważam za dobry sposób transportu; zamówiłam 4 różne drzewka owocowe kolumnowe - jedno jest nieznaczone więc nie wiem czy to jest to co zamówiłam czy inna przypadkowa roślina? mam nadzieję że będzie zgodne z zamówieniem; tego dostawcę poleciła mi osoba które ma takie drzewka od 3-4 lat i się sprawdzają

Drzewka przyszły w znakomitym stanie

Jestem pod wrażeniem znakomitego opakowania drzewek - jesteście profesjonalistami! Mini brzoskwinia nie uroniła ani jednego mocno już rozwiniętego pąka! Obydwa zamówione drzewka już się przyjęły. Byłam zdziwiona, że jabłoń papierówka duo posiada dwa pnie, a ja wyobrażałam sobie że to będzie jeden pień. Może dobrze byłoby zaznaczyć tę informację w opisie? Dziękuję bardzo i szczerze polecam Waszą Szkółkę Joanna Boroń
Ostatnio drzewka czy krzewy owocowe kupuję głównie wysyłkowo. Raz to oszczędność czasu, dwa większy wybór. Jedyna wada takich zakupów to brak możliwości sprawdzenia jakości sadzonki, tu możemy tylko sugerować się opiniami innych kupujących. Było to moje pierwsze zamówienie z drzewkaowocowe24.pl i nie mam się do czego przyczepić. Czas wysyłki zgodny z deklarowanym. Paczka dobrze zabezpieczona. Trzeba nadmienić, że firma kurierska paczkę dostarczyła w stanie nienaruszonym. Kupiłem dwa drzewka z gołym korzeniem i kilka sadzonek w doniczkach. Co do drzewek zbyt wcześnie by stwierdzić czy się przyjmą jednak jeśli chodzi o pokrój i stan korzeni wszystko ok. Sadzonki w doniczkach (głównie borówka) ładne, dość dobrze wyrośnięte, żywe. Wysadzone nie zwiędły więc jest dobrze. Podsumowując z zakupu jestem zadowolony i jeśli będę jeszcze potrzebował czegoś do ogrodu to na pewno sprawdzę ofertę szkółki.
IO
Iwona O.
LONDON
20 kwi 2024
nie jestem zachwycona sposobem transportu ani pakowania, uważam, ze można to zrobić zdecydowanie lepiej, oszczędzając delikatne części roślin przed uszkodzeniem i połamaniem w transporcie. Nie ciekawie jest dostać ukochane rośliny wrzucone do reklamówki i wysłane i marnej jakości kartonie. oslonilabym każda z osobna zwykłym kartonikiem. To, co uważam za plus, to szybka reakcja na zawiadomienie o problemie i natychmiastowe naprawienie go i to zasluguje na 5! bo sposób robienia czegoś zawsze można poprawić prsy odrobinie chęci, ale podejścia do człowieka już nie. Mam wielką nadzieję, ze kolejne zakupy będą jeszcze przyjemniejsze. Narazie całe 13 sztuk malineczek rozwija się cudownie, będę o nie dbać z całego serca. Jestem zadowolona klientka i polecam firmę szczerze.
Współpracuje z tą firmą od dwóch lat, nigdy nie było żadnych problemów. Pani potrafi doradzić i wybrać odpowiednią odmianę dla nie zdecydowanych. Drzewka odpowiednio zabezpieczone przed transportem. Pozdrawiam.
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia - profesjonalnie zapakowane do wysyłki, do zamówienia była dołączona broszura ze wskazówkami jak posądzić krzewy/drzewa, piękne dorodne krzaczki owocowe dostałam a sadzonki drzew zaparły mi dech w piersi były tak fantastyczne! Polecam wszystkim wasz sklep! Super wybór produktów, precyzyjne opisy roślin i szybka wysyłka.
Drzewka i krzewy przyszły w idealnym stanie. Bardzo starannie zapakowane. Kontakt ze sklepem świetny Pani która odebrała bardzo miła wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie dalszej pielęgnacji . Naprawdę takich przedsiębiorców Nam dziś potrzeba . Polecam z czystym sumieniem . Sama napewno wrócę do Państwa na zakupy 👍

Drzewka doskonałe, wszystkie się przyjęły.

Drzewka dotarły w bardzo dobrym stanie, wszystkie się przyjęły pięknie. Zakupiłam ponad 20 różnych drzewek i wszystkie to bardzo dobre sadzonki z silnym korzeniem. Po tygodniu wypuściły pączki, mimo, że sądziłam w ten kwietniowy upał 28st. C. Jestem bardzo zadowolona. Kupiłam też borówki, piękne sadzonki. Polecam!!!

Zaskoczony gabarytem ,

Zaskoczyła mnie sama przesyłka , jej niewielkie wymiary jak na zamówionych 12 sadzonek . Po rozpakowaniu okazało się że się zmieściły choć 4 szt były delikatnie uszkodzone (połamane końcówki krzewów ) . Jakoś sadzonek w porządku , mam nadzieję ze się dobrze przyjmą . Chętnie polecam tą szkółkę .

To moje drugie zamówienie w drzewkaowocowe. Zamówienie dostarczone sprawnie, dobrze zapakowane. Czereśnie przyszły bardzo duże i grube. Dzień po posadzeniu widać, że roślina budzi się do życia. Jedynie świdośliwa maleńka, zaledwie jedna gałązka. z kwiatostanem. Mam nadzieję, że się przyjmie.
Zachęcam do kupna, kupuję już drugi rok. Zaraz po posadzeniu w danym roku porzeczki, agrest i borówka pięknie owocowały, zarówno krzewy jak i drzewka są bardzo dobrze zabezpieczone. Teraz kupiłam również drzewka owocowe, mam nadzieję, że równie będą piękne owoce. Polecam w 100%

Warto zamówić w Drzewkaowocowe24.pl

Szybka realizacja zamówienia, świetna jakość sadzonek, super opakowanie, opisy wymagań i uprawy, doskonale opracowana strona firmy, czytelna( nie przeładowana informacjami) i bardzo profesjonalna. Dziękuję i już Was polecam moim znajomym.
Drzewka były dobrze zapakowane. Akurat, gdy dotarły byłam chora i nie mogłam ich od razu posadzić, ale wraz z drzewkami dostarczona była ulotka jak mogę je przetrzymać bez zasadzenia. W tej chwili są już zasadzone i widać, że się przyjęły.
bardzo dobry kontakt z firmą, nie było problemu z roszerzeniem zamówienia (zapomniałem dodać jednego drzewka). dobrze zapakowana szybka i sprawna dostawa. przydatna ulotka/instrukcja do sadzenia drzewek. to już mój kolejny zakup
Szczerze polecam. Szybka realizacja zamówienia, roślinki zapakowane porządnie. W paczce brakowało jednej pozycji, po kontakcie mailowym natychmiast została dosłana razem z gratisem. Czekam jesieni, żeby zamówić kolejną dostawę.

Dostawa

Na interesującą mnie roślinkę czekałam od dawna, ponieważ nie było jej w magazynie Dostałam informację, że jest dostępna Zamówiłam, szybko otrzymałam Jestem bardzo zadowolona za profesjonalne załatwienie sprawy Dziękuję

Pięknie i porządnie zapakowane

Dość późno otworzyłam paczkę z uwagi na przewidywany mróz stąd moja późna oponia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, jak pięknie i dobrze zapakowane drzewka i krzewy. Juz posadzone, mam nadzieję że bez problemu się przyjma.
Drzewka w bardzo dobrej kondycji przyjechały. Gotowe go posadzenia. Ponad miesiąc od posadzenia drzewka się przyjęły i rosną. Pakiet borówek także w bardzo dobrej kondycji. Teraz dać im czas i cieszyć się owocnymi zbiorami :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. W tamtym roku kupiłam drzewka które szybko się przyjęły, rosną ładnie i zdrowo, dlatego w tym roku bez obaw dokupiłam drzewek których nie można kupić stacjonarnie np. stare i nowe odmiany.

Polecam tak profesjonaknego dostawcę !!

Bardzo ładne, zdrowe sadzonki borówek. Szczególnie spodobało mi się doskonałe opakowanie, dzięki temu zamówiony towar dotarł bez najmniejszych uszkodzeń. Mam zamiar dokonać dalszych zakupów u tak profesjonalnego dostawcy !!