filipowicz.pl

Opinie (273) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (518)

Ważny od: 11 maj 2022

24 sty 2024
20 sty 2024
20 sty 2024
26 lis 2023

Zakupy tutaj to czysta przyjemność 🙂

Fantastyczna obsługa klienta. Zamówienie dotarło w mniej niż dobę od kontaktu z firmą - zaproponowano mi lepszą opcję wysyłki w tej samej cenie. Towar dotarł bardzo bezpiecznie i estetycznie zapakowany, w dużym firmowym pudełku, firmowym papierze i eleganckim firmowym pudełeczku, w dotyku jakby z aksamitu, z torebką prezentową. Nie jestem w stanie znaleźć choćby jednego negatywnego aspektu. Rewelacja, z przyjemnością znów zrobię tu zakupy. Pozdrawiam serdecznie Państwa Filipowiczów 🙂
Bardzo fachowa i blyskawiczna obsługa zamówienia, produkt pięknie zapakowany z dodatkiem efektownej torebeczki, jeżeli miałby być prezentem. Polecam wszystkim.
12 sie 2023

Opinia do zamówienia.

Wszystko było super, pięknie kolczyki , bardzo dobrze wykonane, wisiorek też, bardzo subtelny, podobało mi się że były tak ładnie zapakowane.Zdzisława.
Zawieszka z literką N prześliczna. Szybkość jej dostarczenia - błyskawiczna. Kontakt ze sprzedającym w celu ustalenia graweru na zawieszce na szóstkę. Jeszcze nigdy nie otrzymałam zamówienia w tak ekspresowym czasie od zamówienia.Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie jubilerskim.
24 lis 2023

Serdecznie polecam

Jestem zachwycona! Przypadkowo trafiłam na ten sklep z biżuterią. Świetna jakoś w bardzo dobrej cenie. Przesyłka cudnie zapakowana, poczułam się wyjątkowo, mimo iż prezent sprawiłam sama sobie :) na pewno wrócę do tego sklepu czy sprawić coś sobie czy bliskim.
Oferowane produkty przez państwa firmę zgodne z opisem na stronie. Jeśli chodzi o jakość pakowania dostawałem zamówienia i w kopertach babelkowych jak i opakowaniach kartonowych wraz z torebką w środku. W mojej opinii opakowania kartonowe lepsze.