genactiv.pl- Logo - Opinie

genactiv.pl

Opinie (112) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (551)

Ważny od: 25 sie 2021
genactiv.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lis 2023
Stosuje u dzieci od 2 miesiecy i widzę super efekty. Nawet jeśli pojawi się jakaś infekcja to zaczyna się i kończy na katarze. Frekwencja w przedszkolu jest niemal 100% , gdzie w tamtym roku było 30-40%.

Bardzo zależało mi na otrzymaniu faktury z datą złożenia zamówienia oraz mojej zapłaty za to zamówienie. W tym celu, dla większej pewności, napisałam jeszcze dodatkowo informację do Państwa w tej sprawie. Niestety, nie dość, że nie otrzymałam faktury w miesiącu złożenia zamówienia, to jeszcze musiałam o nią prosić, bo wszyscy chyba zapomnieli w ogóle o jej wystawieniu.

Opinie nt. sklepu genactiv.pl

Kupuję produkty już od prawie dwóch lat…

Kupuję produkty już od prawie dwóch lat zestaw serum szampon i maska są revelacyjne naprawdę polecam moje włosy były słabe wypadające teraz mogę powiedzieć że są w dobrej kondycji nic mi tak nie pomaga jak kosmetyki z colostrum . Polecam bardzo .
Colostrum to najlepszy specyfik na świecie .. Brałam go podczas całego procesu chemioterapii i nic nie złapałam , żadnego przeziębienia , kataru, nic . Super produkt . Polecam wszystkim niezdecydowanym
Dziękuję bardzo za szybką i przemiłą obsługę. Produkty jak zawsze rewelacyjne. Polecam sklep i jak sprzedawane produkty.
stosujemy całą rodziną od stycznia 2024, póki co odporność na najwyższym poziomie
Bardzo polecam. Produkt jest naprawdę dobry. Godny polecenia.
Długa niedostępność produktów z siarą mleka klaczy
BF
Beata F.