Magical Shoes - Barefoot shoes- Logo - Opinie

Magical Shoes - Barefoot shoes

Opinie (87) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (329)

Ważny od: 26 sie 2019
Magical Shoes - Barefoot shoes spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 2500 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

25 paź 2023
Uwielbiam moją kolekcję butów od Magical Shoes. Moje palce mają dużo przestrzeni, podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu mogę przetaczać w pełni stopy podczas chodzenia, a jednocześnie podeszwa chroni moje stopy. Bardzo dobrze czuję podłoże i mogę z zamkniętymi oczami rozpoznać po czym chodzę. Po dwóch miesiącach chodzenia moje stopy są odczuwalnie bardziej rozluźnione, a moje łydki są o wiele mniej napięte. Polecam!

29 wrz 2023
Mam kilka par butów, ogólnie jestem zadowolona, jakość mogłaby być trochę lepsza - bardziej wytrzymała. Wygoda i komfort chodzenia są na duży plus.

Opinie nt. sklepu Magical Shoes - Barefoot shoes

28 mar 2024
Najwygodniejsze buty jakie mialam. Mam: - czarne sportowe-super na co dzien,chodzę w nich w pracy, wygladaja zupelnie normalnie -baleriny czarne i cieliste-super -czarne botki zamszowe -alaskany Buty sa z bardzo miękkiej skóry. Mam rozmowy ar stopy 25 cm i rozmiar 39 jest dobry, mam stopy szerokie,ale o malej objętości. Na zimę wzięłam rozmiar 40 i sa nadal duże- chyba,ze włożę gruba skarpetę Polecam!!!
25 mar 2024

Buty idealne

Jestem posiadaczką dwóch par butów - letnich i zimowych- i na pewno na nich nie poprzestanę. Obie pary są fenomenalne. Mam ogromne zaufania do tej firmy, bo buty są wykonane idealnie. Są bardzo trwałe. Teraz przyszła kolej na dziecko. Również kupiłam mu pierwsze buty od tej firmy, bo wiem, że nie wyrzucę pieniędzy w błoto.
28 mar 2024
przemiła Pani z infolinii. Zależało mi na szybkim wysłaniu paczki i na drugi dzień już miałam. (dziękuje ). Buty niesamowite, kupuje kolejny raz. Jedynie co mogę się doczepić , to zawsze jak coś chce kupić to nie ma rozmiaru. Dla Was plus, ale nie dla mnie. :(
Fajne buty, wygodne zakupy i zwroty, już nie pierwszy raz kupuję i po raz kolejny jestem zadowolona. Polecam!
Sandałki są świetne. Dzieci po założeniu bucików nie chciały ich zdejmować.
ARTYKUŁ BUTY OK SPRAWNA I SZYBKA WYSYŁKA
Jestem zachwycona butami moj synek tez
30 mar 2024
Szybka sprawnie u bez problemów
Ulubione buty naszej 3 latki🤩
Wygodne, miękkie, elastyczne.