Sklep internetowy Trotec Polska- Logo - Opinie

Sklep internetowy Trotec Polska

Opinie (55) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (110)

Ważny od: 18 mar 2022
Sklep internetowy Trotec Polska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
duży wybór produktów ułatwiających życie. Takimi są obecnie urządzenia chłodzące. Trzy lata temu kupiłam aircooler P50, dzięki któremu można swobodnie przeżyć upały. Teraz ten sam model, który uważam za niesłychanie przydatny, łatwy w obsłudze, elegancki w formie i oferowany w rozsądnej cenie, zamówiłam dla przyjaciółki Kupiłam u Państwa także pionowy odkurzacz, wygodny, bardzo dobry jakościowo i w przystępnej cenie.Cenię Trotec za jakość wyrobów, duży wybór, rozpiętość cen. Terminowość dostarczania zakup i szybkość ich dostawy. Klimatyzer zamówiony w poniedziałek rano dotarł do domu przyjaciółki we czwartej o godz 11. Sama nie miałam też żadnego problemu z przeglądem i konserwacją używanego sprzętu.Z satysfakcją polecam firmę i produkty znajomym. Cenię Waszą rzetelność, profesjonalizm obsługi i przyjazny stosunek do klienta.

18 wrz 2023
Niestety jestem załamana po powrocie z pracy otworzyłam pudełko wyciągam promiennik a tu popękana i wręcz zerwana powierzchnie grzewcza (rurka szklana z drutem w środku) !!! co dalej znowu walka o reklamację??? przesyłanie kto z kim itp.... a czas który czekałam na ten promiennik to ładnych kilka dni !!! i co dalej

Opinie nt. sklepu Sklep internetowy Trotec Polska

Podobała mi się szybka reakcja firmy na informację zwrotną ode mnie w sprawie wpłaty za zamówiony towar. Nie podobało mi się że komunikacja (współpraca) firmy (Niemcy) z jej przedstawicielstwem w Polsce wyraźnie zawodzi.
WG
Wojciech G.
Kiełczów
Bardzo się cieszę bo w końcu mam narzędzia które bardzo ułatwią mi pracę. Jakość i niezawodność to sprawa przyszłości ale już teraz czuję, że będzie dobrze.
Szybja dostawa, produkt zgodny z zamówieniem i tani w porównaniu z innym tego typu jeszcze nie wypróbowałem.
Wszystko OK, zakupy docierają szybko, dobrze ekologicznie opakowane, w dobrej cenie. Czego chcieć więcej?
wyrób dotarł w pełni zgodny z oczekiwaniem
Zamowienie zrealizowane blyskawicznie
Wszystko było OK zgodne z ofertą
MO
Maciej O.
Ostrów Wielkopolski
Jest ok.
Ok
ZD
Dobre informacje online dotyczące zamówionego produktu,ochrona kupujących
Szybka dostawa, instrukcji obslugi niezbyt czytelna.
AM
Andrzej M.

Jakośc produktu

Jakość produktu, cena i szybkość dostawy