Sklep internetowy Trotec Polska- Logo - Opinie

Sklep internetowy Trotec Polska

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (114)

Ważny od: 18 mar 2022
Sklep internetowy Trotec Polska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
duży wybór produktów ułatwiających życie. Takimi są obecnie urządzenia chłodzące. Trzy lata temu kupiłam aircooler P50, dzięki któremu można swobodnie przeżyć upały. Teraz ten sam model, który uważam za niesłychanie przydatny, łatwy w obsłudze, elegancki w formie i oferowany w rozsądnej cenie, zamówiłam dla przyjaciółki Kupiłam u Państwa także pionowy odkurzacz, wygodny, bardzo dobry jakościowo i w przystępnej cenie.Cenię Trotec za jakość wyrobów, duży wybór, rozpiętość cen. Terminowość dostarczania zakup i szybkość ich dostawy. Klimatyzer zamówiony w poniedziałek rano dotarł do domu przyjaciółki we czwartej o godz 11. Sama nie miałam też żadnego problemu z przeglądem i konserwacją używanego sprzętu.Z satysfakcją polecam firmę i produkty znajomym. Cenię Waszą rzetelność, profesjonalizm obsługi i przyjazny stosunek do klienta.

18 wrz 2023
Niestety jestem załamana po powrocie z pracy otworzyłam pudełko wyciągam promiennik a tu popękana i wręcz zerwana powierzchnie grzewcza (rurka szklana z drutem w środku) !!! co dalej znowu walka o reklamację??? przesyłanie kto z kim itp.... a czas który czekałam na ten promiennik to ładnych kilka dni !!! i co dalej

Opinie nt. sklepu Sklep internetowy Trotec Polska

Wiarygodny miernik jakości powietrza. Polecam szczególnie do sal wykładowych i pomieszczeń treningowych. W domu daje świadomość przyczyn złego samopoczucia - trzeba lepiej wentylować ...
17 lut 2024
Problem z uzyskaniem informacji o wymiarach opakowania - kluczowej informacji, jeśli chodzi o potencjalny koszt zwrotu po stronie Kupującego.
Dobre informacje online dotyczące zamówionego produktu,ochrona kupujących
AM
Andrzej M.

Jakośc produktu

Jakość produktu, cena i szybkość dostawy
10 lut 2024
14 lut 2024
Brak nawilżacza Z zamówionego nawilżacza oraz dwóch płynów (zamówienie zostało opłacone z góry) zostały dostarczone tylko płyny. Nie otrzymałem żadnej informacji o braku nawilżacza i o dacie jego wysyłki. Dopiero po zgłoszeniu problemu z kompletnością dostawy otrzymałem informację, że najpewniej musiałem przeoczyć informację, że wybranego nawilżacza nie ma na stanie. Podczas zamawiania nawilżacza specjalnie miałem na uwadze, czy nie ma żadnego dopisku o braku tego modelu na stanie. Inne modele miały takie informacje. Jakbym sam się nie upomniał o nawilżacz najpewniej dalej bym czekał. Zero jakiegokolwiek postawienia się w pozycji klienta. Brak zaproponowania innego nawilżacza. Po prostu - nie było na stanie, nie ma na stanie i nie będzie. Po 8 dniach o poinformowaniu o rezygnacji z zamówienia i prośbie o zwrot środków brak ich na koncie.
Jest Oki wszystko
100 %ok
7 wrz 2023

duży wybór produktów ułatwiających…

13 lip 2023
liczne i zawiłe e-maile, nie wiadomo o co chodzi
22 lis 2023
19 paź 2023
Wysoki koszt przesyłki.
26 gru 2023
Bieżąca informacja o etapach realizacji zamówienia. Szybka dostawa.
4 paź 2023
Super cena za osuszacz TTK 73E