sorvellaperfume.pl/- Logo - Opinie

sorvellaperfume.pl/

Opinie (99) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (99)

Ważny od: 26 wrz 2023
sorvellaperfume.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Produkty z uszkodzonym opakowaniem nie powinny być sprzedawane w regularnej cenie. Firma chętnie powołuje się na bycie polską, a brak jasnego przekazu że np. linia Signature jest produkowana w Turcji. Czytelność nazewnictwa do poprawy. Dostałam w gratisie próbkę Crd. Dopiero po teście porównawczym w stacjonarnej drogerii natura udało mi się ustalić że to wersja unisex a nie męska, bo obie się nazywają identycznie.

Niepełne zamówienie. Pierwszy raz zamawiałam przez stronę i niestety otrzymałam 1 z dwóch zamawianych produktów. Nikt nie odbiera telefonu, kontakt przez formularz...ale ile to może trwać nikt nie wie, odpowiemy w najbliższym możliwym czasie , nie mam nawet potwierdzenia na @ ,że wysłałam zapytanie o mije zamówienie :( czekam na odzew. Kasia.

Opinie nt. sklepu sorvellaperfume.pl/

Perfumy pięknie pachną ale bardzo krótko, zaledwie dwie godziny.
Odpowiedź ze sklepu sorvellaperfume.pl/
Szanowna Pani Sylwio, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych perfum. Cieszymy się, że uważa Pani, iż pięknie pachną. Jednakże, jesteśmy zaniepokojeni, że trwałość zapachu nie spełniła Pani oczekiwań. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom produktów wysokiej jakości, które dostarczają przyjemność przez dłuższy czas. Chcielibyśmy zapewnić Pani, że będziemy pracować nad poprawą trwałości naszych perfum. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta support@sorvella.com, abyśmy mogli dokładniej zbadać Pani doświadczenie i zaproponować rozwiązanie. Dziękujemy za opinię i zaufanie. Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta Sorvella Perfume.