sorvellaperfume.pl/- Logo - Opinie

sorvellaperfume.pl/

Opinie (89) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (89)

Ważny od: 26 wrz 2023
sorvellaperfume.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Produkty z uszkodzonym opakowaniem nie powinny być sprzedawane w regularnej cenie. Firma chętnie powołuje się na bycie polską, a brak jasnego przekazu że np. linia Signature jest produkowana w Turcji. Czytelność nazewnictwa do poprawy. Dostałam w gratisie próbkę Crd. Dopiero po teście porównawczym w stacjonarnej drogerii natura udało mi się ustalić że to wersja unisex a nie męska, bo obie się nazywają identycznie.

Niepełne zamówienie. Pierwszy raz zamawiałam przez stronę i niestety otrzymałam 1 z dwóch zamawianych produktów. Nikt nie odbiera telefonu, kontakt przez formularz...ale ile to może trwać nikt nie wie, odpowiemy w najbliższym możliwym czasie , nie mam nawet potwierdzenia na @ ,że wysłałam zapytanie o mije zamówienie :( czekam na odzew. Kasia.

Opinie nt. sklepu sorvellaperfume.pl/

Pełny profesjonalizm

Jak zawsze, wszystko na najwyższym poziomie - paczka elegancko przygotowana, szybko wysłana, zawsze można liczyć na jakiś drobny prezencik ;), a same perfumy dokładnie takie jakie mają być.
Odpowiedź ze sklepu sorvellaperfume.pl/
Szanowny Panie Kamilu, Serdecznie dziękujemy za wyjątkowo cenną opinię dotyczącą naszej obsługi oraz zakupionych perfum. Jest to dla nas niezmiernie ważne, gdyż doceniamy każde słowo oddane w kontekście naszych usług. Pana zadowolenie oraz satysfakcja są dla nas priorytetem i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania na każdym etapie procesu zakupowego. Zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze starania, aby nadal dostarczać obsługę i produkty na najwyższym poziomie. Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta Sorvella Perfume.
31 mar 2024
Pięknie perfumy o długo utrzymującym się zapachu z ogonem polecam
Super perfumy. Szybka wysyłka. Polecam z całego serca.
Szybka wysyłka. Wszystko zgodne z opisem. Polecam.

Piękne trwałe zapachy...polecam

Piękne trwałe zapachy...polecam
Zapachy są piękne j trwałe
Piękne zapachy
1 kwi 2024
Przepiękny
RB
Robert B.
Nie trwałe, czuć alkochol
Odpowiedź ze sklepu sorvellaperfume.pl/
Szanowna Pani Ewelino, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych perfum. Jest nam niezmiernie przykro słyszeć, że doświadczyła Pani nietrwałości zapachu. Pani opinia jest dla nas niezwykle ważna, dlatego chcielibyśmy dokładniej zbadać tę sprawę. Prosimy o przesłanie do nas wiadomości e-mail na adres support@sorvella.com, w której opisze Pani swoje doświadczenie. Będziemy mogli w ten sposób ustalić, czy problem dotyczy konkretnej partii produkcyjnej. Chcielibyśmy zaoferować Pani możliwość wymiany produktu na inny produkt z naszej oferty lub zwrotu pieniędzy. Naszym celem jest zapewnienie Pani pełnej satysfakcji z naszych produktów. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość oraz zaufanie. Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta Sorvella Perfume.

Mogłoby być lepiej

Odpowiedź ze sklepu sorvellaperfume.pl/
Szanowna Pani Małgorzato, Dziękujemy serdecznie za Pani cenne uwagi dotyczące naszych produktów. Doceniamy każdą informację, która pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Chcielibyśmy zapewnić, że jako firma nie sprzedajemy produktów z uszkodzonym opakowaniem w cenie regularnej, chyba że był to produkt z kolekcji outletowej w obniżonej cenie. Jeśli otrzymała Pani produkt w uszkodzonym opakowaniu, serdecznie prosimy o kontakt na adres e-mailowy support@sorvella.com, abyśmy mogli jak najszybciej zająć się tą sprawą. Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że dbamy o jasność w kwestii pochodzenia naszych produktów. Firma została założona w Polsce w 2017 roku i rozpoczęła swoją działalność na tym rynku. Dlatego nazywamy siebie polską marką. Niemniej jednak, doceniamy, że przejrzystość w tej kwestii jest istotna dla naszych klientów, i postaramy się poprawić czytelność nazewnictwa. Jeśli chodzi o perfumy CRD, zauważyliśmy, że są one bardziej preferowane przez mężczyzn. Dlatego, w oparciu o nasze obserwacje zakupowe, staramy się ulepszyć wyszukiwanie poprzez umieszczenie nazwy produktu jako "CRD - Perfumy Męskie Premium". Jednakże, w opisie produktu zawsze jest zaznaczone, że perfumy są unisex. Raz jeszcze dziękujemy za Pani feedback i zapewniamy, że podejmiemy wszelkie działania, aby poprawić jakość naszych usług i produktów. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek dalsze sugestie lub pytania, prosimy o kontakt. Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta Sorvella Perfume.

Dobra alternatywa;)

Zamówiłem zarówno zapachy dla domu jak i perfumy. Firma bardzo solidna do każdego klienta podchodzi profesjonalnie jestem bardzo zadowolony z obsługi. Zapachy są intensywne i wyraziste. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, perfumy bardzo zbliżone do oryginału. Bardzo dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią przepłacać.
Odpowiedź ze sklepu sorvellaperfume.pl/
Szanowny Panie Arturze, Dziękujemy serdecznie za zamówienie oraz za miłe słowa na temat naszej firmy i produktów! Cieszymy się, że nasza oferta spełniła Pana oczekiwania i że mogliśmy zapewnić wysoką jakość obsługi. Staramy się podejść do każdego klienta profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, dlatego bardzo miło słyszeć, że nasze starania przynoszą pozytywne rezultaty. Jesteśmy dumni, że nasze zapachy dla domu i perfumy spełniły Pana oczekiwania pod względem intensywności i wyrazistości. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, które są dobrą alternatywą dla oryginałów, jednocześnie pozostając dostępnymi w atrakcyjnej cenie. Jeśli będzie Pan miał jakiekolwiek pytania lub potrzebował dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Państwu najlepsze doświadczenie zakupowe i zawsze służymy pomocą. Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta Sorvella Perfume.
Perfumy super, to już moje kolejne zamówienie, na pewno nie ostatnie. Zapachy piękne. Trwałość bardzo dobra. Zamówienie szybko dostarczone. Polecam 🍀☺️🤗
Szybka wysyłka. Eleganckie opakowanie, zapach bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu sorvellaperfume.pl/
Szanowna Pani Renato, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza szybka wysyłka oraz eleganckie opakowanie przyczyniły się do satysfakcji z zakupu. Jest dla nas wielką radością słyszeć, że zapach spełnił Pani oczekiwania i nie pozostawił żadnych zastrzeżeń. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek pytania lub potrzebowała dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Zawsze służymy pomocą i staramy się zapewnić najwyższą jakość usług. Dziękujemy jeszcze raz za wybór naszej firmy i życzymy miłego dnia! Z poważaniem, Zespół Obsługi Klienta Sorvella Perfume.
Dostawa szybka sprawnie szybko dostalam jeszcze gratis ..
3 mar 2024
Bardzo szybka wysyłka, doskonały zapach.Polecam