febestore.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (623)

Ważny od: 22 wrz 2021
febestore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 wrz 2023
Błyskawiczna reakcja na zapytania czy prośby dotyczące oferowanych artykułów, rzeczowe wyjaśnienia, propozycje rozwiązania problemu - jednym słowem absolutny profesjonalizm, a artykuły (korzystam przede wszystkim z zakupu ozdobnych łączników) znakomitej jakości, estetyczne i trwałe. Polecam !!

18 wrz 2023
Na plus: zróżnicowana oferta. Na minus: realizacja zamówienia; mimo informacji na stronie internetowej, że towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni trwało to dni 9 (!). Po kilku dniach pozwoliłem sobie zapytać telefonicznie "co z moim zamówieniem". Sympatyczna telefonistka była zaskoczona, że coś nie zostało wysłane i zobowiązała się - rozeznać. Rozeznała, odpowiedziała dlaczego i obiecała, że ... Po kolejnych 2 dniach (kiedy nie było ruchu na stronie śledzenia przesyłek) ponownie zatelefonowałem i kolejna (a może ta sama) sympatyczna telefonistka ponownie sprawdziła i obiecała, że "dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie". Na trzeci dzień doszło. Jestem pełen zrozumienia dla nieprzewidzianych okoliczności jakie mogą się zdarzyć. Tylko dlaczego nie powiadamia się o tym zamawiającego?

Opinie nt. sklepu febestore.pl

2 maj 2024
2 maj 2024
1 maj 2024
29 kwi 2024

Tragiczny czas realizacji

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii o sklepie. Zamówienie złożone 04.05.2024, wysyłka miała być w ciągu 2-3 dni roboczych. Skontaktowałem się telefonicznie w dniu 10.05. z pytaniem co jest z zamówieniem. Pani była bardzo zdziwiona , że przesyłka jeszcze nie wyszła bo towar jest na stanie w dużej ilości. Obiecała że przesyłka wyjdzie w poniedziałek 13.05. Pisząc dzisiaj ten komentarz (14.05.) dalej towar nie wyszedł z magazynu, status niezmiennie w trakcie przygotowania. Całe szczęście że wziąłem przesyłkę pobraniową. Dużo kupuję w internecie i jakby każdy sklep miał taką realizację zamówień to takie zakupy nie miałyby sensu. Jeśli ktoś chce coś kupić i zależy mu na czasie to sklep Febe omijać z daleka.
Odpowiedź ze sklepu febestore.pl
Aktualnie jesteśmy u szczytu sezonu i nie zauważyliśmy tak dużego opóźnienia w wysyłce Pana towaru - za co oczywiście przepraszamy. Bardzo nam przykro, ze od razu wystawia Pan wszystko na jedną gwiazdkę. Zamówił Pan towar w majówkę, która była wyjątkowo długa i mieliśmy bardzo duże spiętrzenie zamówień. Magazyn miał opóźnienia w wysyłce towaru. Zamówienie zostało wysłane z 4 dniowym opóźnieniem niż deklarowane 3 dni.