febestore.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (623)

Ważny od: 22 wrz 2021
febestore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 wrz 2023
Błyskawiczna reakcja na zapytania czy prośby dotyczące oferowanych artykułów, rzeczowe wyjaśnienia, propozycje rozwiązania problemu - jednym słowem absolutny profesjonalizm, a artykuły (korzystam przede wszystkim z zakupu ozdobnych łączników) znakomitej jakości, estetyczne i trwałe. Polecam !!

18 wrz 2023
Na plus: zróżnicowana oferta. Na minus: realizacja zamówienia; mimo informacji na stronie internetowej, że towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni trwało to dni 9 (!). Po kilku dniach pozwoliłem sobie zapytać telefonicznie "co z moim zamówieniem". Sympatyczna telefonistka była zaskoczona, że coś nie zostało wysłane i zobowiązała się - rozeznać. Rozeznała, odpowiedziała dlaczego i obiecała, że ... Po kolejnych 2 dniach (kiedy nie było ruchu na stronie śledzenia przesyłek) ponownie zatelefonowałem i kolejna (a może ta sama) sympatyczna telefonistka ponownie sprawdziła i obiecała, że "dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie". Na trzeci dzień doszło. Jestem pełen zrozumienia dla nieprzewidzianych okoliczności jakie mogą się zdarzyć. Tylko dlaczego nie powiadamia się o tym zamawiającego?

Opinie nt. sklepu febestore.pl

Łatwy w składaniu dość stabilny po skręceniu ,tylkojedna wadę ma skat ten rozmiar
2 lis 2023
4 paź 2023
Uprzejma i rzeczowa informacja oraz szybki czas realizacji zamówienia.
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom szybką obsługę i pomocne informacje. Będziemy ciężko pracować, aby zapewnić Ci wspaniałe wrażenia za każdym razem, gdy robisz u nas zakupy!
13 gru 2023
Przesyłka trochę wolno szła ale towar bardzo ładny.
8 paź 2023
10 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że ogólnie podobały Ci się Twoje doświadczenia. W febe.store staramy się, aby zakupy były przyjemne i wygodne, dlatego doceniamy Twoje pozytywne opinie. Zawsze szukamy sposobów na poprawę, więc prosimy o dalsze opinie! Jeszcze raz dziękujemy!
30 sie 2023
11 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty najwyższej jakości, więc cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z nami. Cenimy Twoją opinię i będziemy nadal szukać sposobów na poprawę naszej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy w febe.store!
29 sie 2023