febestore.pl

Opinie (174) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (623)

Ważny od: 22 wrz 2021
febestore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 wrz 2023
Błyskawiczna reakcja na zapytania czy prośby dotyczące oferowanych artykułów, rzeczowe wyjaśnienia, propozycje rozwiązania problemu - jednym słowem absolutny profesjonalizm, a artykuły (korzystam przede wszystkim z zakupu ozdobnych łączników) znakomitej jakości, estetyczne i trwałe. Polecam !!

18 wrz 2023
Na plus: zróżnicowana oferta. Na minus: realizacja zamówienia; mimo informacji na stronie internetowej, że towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni trwało to dni 9 (!). Po kilku dniach pozwoliłem sobie zapytać telefonicznie "co z moim zamówieniem". Sympatyczna telefonistka była zaskoczona, że coś nie zostało wysłane i zobowiązała się - rozeznać. Rozeznała, odpowiedziała dlaczego i obiecała, że ... Po kolejnych 2 dniach (kiedy nie było ruchu na stronie śledzenia przesyłek) ponownie zatelefonowałem i kolejna (a może ta sama) sympatyczna telefonistka ponownie sprawdziła i obiecała, że "dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie". Na trzeci dzień doszło. Jestem pełen zrozumienia dla nieprzewidzianych okoliczności jakie mogą się zdarzyć. Tylko dlaczego nie powiadamia się o tym zamawiającego?

Opinie nt. sklepu febestore.pl

30 kwi 2024

Świetny stolik balkonowy

Polecam stolik balkonowy, bardzo stabilny, szybko się składa i nie zajmuje dużo miejsca, idealny na mały balkon. Polecam też sklep, szybka wysyłka, dobrze zapakowany towar, nie mam zastrzeżeń.
29 kwi 2024
Zamowiony domek narzędziowy otrzymalam w obiecanym terminie . Po za tym idealny kontakt z kurierem. Po prostu dostawa byla na pięć gwiazdek

Wszystko super

Szyba wysyłka, wszystko tak jak powinno być, pergola super wykonana i mega łatwa w montażu, jeden dzień i stoi :)
Fajny tunelik. . tylko trzeba ostrożnie używać zamka bo jest słabej jakości.. ale za tę cene to naprawde warto.
29 kwi 2024
Realizacja zamówienia dość szybka. W poniedziałek zamówione, a w czwartek już dostarczone. Polecam.
29 kwi 2024
Produkt wysokiej jakości. Sprawna realizacja zamówienia
Wszystko szybko sprawnie zgodnie z opisem Polecam
1 maj 2024
Skrzynia łatwa w montażu i estetycznie wygląda
Super jakość jestem bardzo zadowolony Polecam
Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia

Po złożeniu wygląda naprawdę swietnie
Wysoka jakość rozsądna cena