Alasta.pl- Logo - Opinie

Alasta.pl

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1051)

Nieważny

Firma Alasta.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie Alasta.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

28 wrz 2023
Kupiłam lustro podświetlane, włączane machnięciem ręki- doskonały, funkcjonalny produkt. Drugie lustro otrzymałam, niezgodne z zamówieniem- bardzo szybko załatwiona reklamacja, pomyłki mogą się zdarzyć…, ale ważne, że firma szybko zareagowała - jestem zadowolona

20 maj 2023
Zrcadlo přišlo zabalené velmi dobře, po rozbalení nepůsobí vůbec za tu cenu.. zrcadlo má vzadu jen plastový rámeček a na něm led diody (ani ne v nějakém ochranném obalu, jen obyč pásek) Kupovali jsme dvě - jedno menší, které osvětluje jen prostor za sebou, s tím se počítalo, takže menší svítivost nepřekvapila. A druhé Boston, kde osvětlení bylo žádoucí dopředu, kvůli líčení nebo hledání řasy v oku.. tady velké zklamání. Ledky jsou zapuštěné za zrcadlící plochu a tak tou pískovanou okrajovou částí jen lehce svítí.. na líčení to není, detaily na kůži neuvidíte.. spíš dekorativní osvětlení.. vůbec neočekávejte takové osvětlení obličeje, jak ujazují na fotce u produktu. Kupovali jsme v Polsku, obě 60×70 cm, 130x80cm a tohle i s meteostanici, obě vyšla na 10 tis(aspoň že tak, ale za tu cenu!?), v ČR na 15 tis.. no mazec...

Opinie nt. sklepu Alasta.pl

29 sie 2023