blueshadow.pl- Logo - Opinie

blueshadow.pl

Opinie (326) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1167)

Ważny od: 31 sie 2017
blueshadow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Obniżyć ceny powinniście. Na rynku jest duża konkurencja jak wiecie i dobrej jakości rzeczy można kupić za znacznie niższe ceny
AF
Anna F.
tymawa

18 lip 2023
Niestety w przypadku zwrotu towary bardzo dlugo czeka sie na zrot srodkow, w regulaminie sklepu nie jest napisane ile i sklep to wykorzystuje na niekorzysc klienta. Jesli ktos zamawia i nie jest pewny czy zatrzyma to nie warto zamawiać. Imme sklepy zapewniaja duza lepsza obsluge klienta i wymiane i zwrot platnosci lub towaru bezproblemowo.

Opinie nt. sklepu blueshadow.pl

Ocena byłaby wyższa, gdyby nie f*up z rabatem - obiecano 50 zł na pierwszy zakup, lecz rabat nie zadziałał. Bluzka bardzo efektowna, lecz materiał słaby - gniecie się przy każdym ruchu i nie wraca do pierwotnej formy.
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Hanno, bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam przykro, że nie mogłaś w pełni cieszyć się zakupami u nas. Jeśli na którymkolwiek etapie zamówienia napotkasz problem, zadzwoń lub napisz do naszego Biura Obsługi Klienta - pomożemy :) Jesteśmy dostępni również w naszych kanałach socialmediowych. Gdybyś chciała skorzystać z rabatu, prosimy o kontakt mailowy pod adresem marketing@blueshadow.pl :) Pozdrawiamy serdecznie!
MM
Małgorzata M.
Tarnowskie Góry
Problemy z wysłaniem zamówionej kurtki. Po kilku telefonach - sprawa wyjaśniona .kurtka dotarła z dużym opóźnieniem
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Bardzo nam przykro, że napotkałaś trudności przy realizacji swojego zamówienia. Na pewno wyciągniemy wnioski, żeby taka sytuacja nie miała miejsca, a kolejna wizyta u nas była tylko przyjemnością :) Pozdrawiamy serdecznie!
18 lip 2023
20 lip 2023
Aleksandro, rzeczywiście - informacja o czasie oczekiwania na zwrot środków jest zawarta w zakładce Zwroty https://blueshadow.pl/pl/i/Zwroty/7. Już nadrabiamy tę informację w Regulaminie. Zwrot środków do Klienta następuję w ciągu 14 dni; jednak staramy się, aby był realizowany jak najszybciej i nie przekraczał 7 dni. Przepraszamy za niedogodności. Mamy nadzieję, że jednak będziemy Cię u nas gościć jeszcze nieraz <3 Pozdrawiamy!
21 lis 2023

Plusy i minusy

podobają mi się fasony ubrań, koloroystyka. Do poprawy jest jakość tkanin. Pranie np. sukienek kończy się skurczeniem ich o dwa rozmiary, pomimo zachowania wszelkich zasad i ostrożności. Doszło do tego, ze sukienki kupuje przynajmniej o rozmiar większe.
24 lis 2023
Dziękujemy za opinie. Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych ubrań, dlatego oczywiście przekażemy informację do właściwego działu, , tak aby nasze Klientki były zawsze zadowolone <3
9 lis 2023
Wszystko ok ale bardziej trafna rozmiarówka powinna być jak jest napisane biust 120 to ma być jak jest napisane 90 to ma tyle być . Bo zanim się odda nie ma już już rozmiaru który się chciało
10 lis 2023
Dziękujemy za opinię - jest dla nas bardzo ważna. Oczywiście, weźmiemy ją pod uwagę przy wymiarowaniu odzieży. Pozdrawiamy! :)
9 wrz 2023
Kolor produktow, ktore zakupulam zdecydowanie byl inny jiz ten na stronie.
15 wrz 2023
Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że kolor produktu odbiegał od tego na zdjęciu :( Staramy się, żeby nie miało to miejsca. Daj nam znać, o jaki produkt chodziło. Czy kontaktowałaś się w tej sprawie z naszym BOKiem? Pozdrawiamy serdecznie!