blueshadow.pl- Logo - Opinie

blueshadow.pl

Opinie (326) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1167)

Ważny od: 31 sie 2017
blueshadow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Obniżyć ceny powinniście. Na rynku jest duża konkurencja jak wiecie i dobrej jakości rzeczy można kupić za znacznie niższe ceny
AF
Anna F.
tymawa

18 lip 2023
Niestety w przypadku zwrotu towary bardzo dlugo czeka sie na zrot srodkow, w regulaminie sklepu nie jest napisane ile i sklep to wykorzystuje na niekorzysc klienta. Jesli ktos zamawia i nie jest pewny czy zatrzyma to nie warto zamawiać. Imme sklepy zapewniaja duza lepsza obsluge klienta i wymiane i zwrot platnosci lub towaru bezproblemowo.

Opinie nt. sklepu blueshadow.pl

RP
Renata P.
Nowa Wola

Płaszcz.

Kupiłam płaszcz. Piękny. Zorientowałam się kiedy już zerwałam metki, że ma dwie żółte kropki w linii guzików. Ktoś zaznaczył sobie omyłkowo miejsce na dziurki. Próbowałam benzyną ekstrakcyjną. Niestety całkiem nie zeszło.
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Dziękujemy za opinię :) Bardzo nam przykro, że natrafiłaś na egzemplarz, który nie był idealny. Przepraszamy, że - choć staramy się bardzo dokładnie sprawdzać produkty przed ich wysłaniem - nie zauważyliśmy tej drobnej wady :( Jesteśmy pewne, że więcej takie sytuacji nie będą miały miejsca; jednak gdyby kiedykolwiek zdarzyło się coś podobnego, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Na pewno pomożemy :) Pozdrawiamy serdecznie!
bluza
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Dziękujemy :) Cztery gwiazdki to świetna ocena, ale zawsze dążymy do tego, abyście Wy - nasz Klientki - były zadowolone w 100%; dlatego będziemy wdzięczne, jeśli podzielisz się z nami tym, co nie do końca spotkało się z Twoimi oczekiwaniami. Pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Aneto, dziękujemy za ocenę :) Cztery gwiazdki to świetna ocena, ale zawsze dążymy do tego, abyście Wy - nasz Klientki - były zadowolone w 100%; dlatego będziemy wdzięczne, jeśli podzielisz się z nami tym, co nie do końca spotkało się z Twoimi oczekiwaniami. Pozdrawiamy!
21 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! :)
13 kwi 2024
Zarówno kolor - jasny beż jak też wzór i fason zamówionego sweterka bardzo przypadł mi do gustu. Mały zawód sprawiła mi jego długość. Mimo iż jestem sporo niższa od prezentującej go modelki, to po założeniu okazuje się być krótszy od zaprezentowanego w ofercie.
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Dziękujemy za opinię :) Przekażemy informację naszym kreatywnym sercom :) Pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Dziękujemy za opinię :) Cztery gwiazdki to świetna ocena, ale zawsze dążymy do tego, abyście Wy - nasz Klientki - były zadowolone w 100%; dlatego będziemy wdzięczne, jeśli podzielisz się z nami tym, co nie spotkało się z Twoimi oczekiwaniami. Pozdrawiamy serdecznie :)
DB
14 maj 2023
Firma bardzo profesjonalna kupię Wasze ubrania nie pierwszy raz , lecz muszę dać ogromnego minusa za płatność za przesyłkę i płatne zwroty. Przez ta sytuacje moje zakupy będą niestety bardzo rzadkie.
15 maj 2023
Dziękujemy za opinię :) Każda z nich jest dla nas ważna, dlatego przekażemy sugestie do naszego teamu :) Pozdrawiamy!
28 gru 2023
Rękawiczki super. Natomiast plaszcz jest obszyty materiałem szorstkim i sztywnym.
29 gru 2023
Dziękujemy za opinię. Informację o płaszczu przekażemy do naszych kreatywnych serc. Pozdrawiamy :)
4 lip 2023
Możliwość odbioru bezpłatnego przez kuriera lub paczkomat
6 lip 2023
Agnieszko, dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy <3
Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu blueshadow.pl
Aniu, dziękujemy za opinię. I cieszymy się, że nasze Biuro Obsługi Klienta było pomocne :) Cztery gwiazdki to świetna ocena, ale zawsze dążymy do tego, abyście Wy - nasz Klientki - były zadowolone w 100%; dlatego będziemy wdzięczne, jeśli podzielisz się z nami tym, co nie do końca spotkało się z Twoimi oczekiwaniami. Pozdrawiamy serdecznie!
DR
Danuta R.