pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1261) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

1 sie 2023
Uchwyt wykonany dobrze , jednak na stronie sprzedającego nie zostało zawarte ze uchwyt się przykleja do telefonu lub etui , nie przykłada jak magnes . Do tej port kupując ring magnetyczny ob przyczepiał się do telefonu lub etui magesafe na magnesie . Moznabylo go odpisać kiedy miało się ochotę . Ten uchwyt się wkleja .
11 sie 2023
Obudowa krawędzi telefonu pierwsza klasa beż gadania-pozytywnie. Natomiast folia na ekran? Jestem rozczarowany.. za dnia działa niczym lustro, widzisz wszystko co Cię otacza..., nie przylega do ekranu, przez co użytkując telefon słychać takie stukanie. Niestety najważniejszy element nie został dopracowany. Sorry, ale taka prawda. Nie polecam
17 cze 2023

Towar był … późno

Towar był, jak zamówiłem, ale jakoś długo czekałem na przesyłkę. Dwa razy sprawdzałem, kiedy złożyłem zamówienie, bo nie byłem pewny czy czegoś nie pomyliłem.
3 sie 2023
Folia niby jest dopasowana do zakrzywionego ekranu, ale po naklejeniu folia po chwili się odkleja. Jeżeli chodzi o futerał to nie mam zastrzen
EW
Ewa W.
Radom
22 maj 2023
Szybka dostawa i sprawna obsługa. Niestety, pomimo opisu, że akcesoria pasują do tableta Lenovo P11 z długopisem nie pasowały. Odesłane.
11 lip 2023
Ładny ale bardzo ciężki. Nie jestem zadowolona.
14 cze 2023
Troche długo to trwało ale jest ok
11 lip 2023
5 za etui 1 za szkło Średnia :3