lifeberry.pl

Opinie (287) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (740)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

21 lip 2023
Tym razem prawie tydzień czekałam na paczkę. Dodatkowo czereśnie na zdjęciu były jasnoczerwone, a dostałam ciemne, bardzo słodkie, a nie znoszę słodkich owoców.
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
23 lip 2023
Szanowna Pani, 12 lipca złożyła Pani zamówienie zawierające nie tylko świeże czereśnie, ale również świeże owoce borówki, przy których na naszej stronie była podana informacja, że wysyłki będą odbywać się od 17 lipca. Zgodnie z tą informacją, wysyłkę zrealizowaliśmy 17 lipca, a 18 lipca owoce były już u Pani. Zdjęcia poglądowe koloru owoców mogą różnić się w zależności od ich odmian, których mamy kilka. Dziękujemy za zamówienie.
26 lip 2023
Dostawa sprawna. Fajnie by było gdyby owoce borówki były słodsze.
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
30 lip 2023
Panie Mariuszu, dziękujemy za opinię. Smak jest kwestią subiektywną - dla jednej osoby dany produkt może być za kwaśny, dla innej za słodki. Zapewniamy natomiast, że smak naszych owoców podyktowany jest naturą - nie ulepszamy jej w żaden sposób. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lifeberry