eyeforfashion.pl- Logo - Opinie

eyeforfashion.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4068)

Ważny od: 4 kwi 2017
eyeforfashion.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Szybka dostawazakuppw ,jednak 1 sukienka z wada fabryczna materialu . Nie zaproponowano obnizki cen produktu ,nie bylo towaru na wymiane w rozmiarze 48 a za cene blisko 400 zl z wadą to mi nie odpowiada Propozycja odeslanie towaru do firmy.
BF
Barbara F.
NAMYSŁÓW

28 lip 2023
Klient który kupuje za 1600 zł czy nie powinien mieć możliwości zwrotu gratis? Odsyła towar za 800, ale zostawia Wam 800 zł Słabo to wygląda na tle innych sklepów internetowych, przynajmniej możliwość Szybkie zwroty, cokolwiek - wyjść do Klienta

Opinie nt. sklepu eyeforfashion.pl

JM
Janina M.
Jerzmanowice
Zamówienie dostarczono bardzo szybko i promocja na sukienki
2 godziny temu
Szanowna Pani Janino, doceniamy czas, który poświęciła Pani na wyrażenie swojej opinii po wizycie w naszym sklepie. Cieszymy się ogromnie, że zamówienie zostało szybko zrealizowane i spełniło Pani oczekiwania, a do zakupów zachęciły także nasze promocje. Będzie nam miło spotkać się z Panią ponownie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
2 godziny temu
Szanowna Pani, to dla nas przyjemność, że odwiedziła Pani nasz sklep i wyraża za zakupy w nim swoje ogromne uznanie oraz poleca go innym. Tworzenie dla Pań wyjątkowych kreacji jest naszą pasja i mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie się spokamy. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Sukienka bardzo elegancka , rozmiar odpowiedni
DS
Danuta S.
Częstochowa
Odzież dobrej jakości ,szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Beato, sserdecznie dziękujemy za wystawienie nam wysokiej oceny. Cieszymy się niezmiernie, że jest Pani zadowolona z wizyty w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion. pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Marolu, bardzo nam miło, że odwiedziła Pani nasz sklep i pozytywnie oceniła poczynione w nim zakupy. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Marzeno, bardzo dziękujemy za dokonanie zakupów w naszym sklepie. Cieszymy się, że ocenia je Pani jako udane. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie. Pozdrawiamy Zespół eyeforashion.pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Serdecznie dziękujemy za przydzielenie 5 gwiazdek po wizycie w naszym sklepie. Zapraszamy do ponownego spotkania. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Jolanto, Pani zadowolenie z zakupów w naszym sklepie jest dla nas radością. Dziękujemy za uznanie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za uznanie dla naszych starań, by zakupy w naszym sklepie były przyjemnością. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl

Bardzo ładna sukienka

Fajny materiał, niezbyt cienki, ładnie odszyta, rozmiar się zgadza. Polecam
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się swoimi wrażeniami po zakupach. Cieszymy się ogromnie, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i sukienka przypadła Pani do gustu. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy i znajdzie Pani w naszej kolekcji coś urokliwego dla siebie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Alicjo, niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona z dokonanych w naszym sklepie nie zakupów. Bardzo dziękujemy za Pani wysoką ocenę. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za wyrażenie swojego zadowolenia z zakupów poprzez przyznanie nam 5 gwiazdek. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl