eyeforfashion.pl- Logo - Opinie

eyeforfashion.pl

Opinie (671) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4046)

Ważny od: 4 kwi 2017
eyeforfashion.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Szybka dostawazakuppw ,jednak 1 sukienka z wada fabryczna materialu . Nie zaproponowano obnizki cen produktu ,nie bylo towaru na wymiane w rozmiarze 48 a za cene blisko 400 zl z wadą to mi nie odpowiada Propozycja odeslanie towaru do firmy.
BF
Barbara F.
NAMYSŁÓW

28 lip 2023
Klient który kupuje za 1600 zł czy nie powinien mieć możliwości zwrotu gratis? Odsyła towar za 800, ale zostawia Wam 800 zł Słabo to wygląda na tle innych sklepów internetowych, przynajmniej możliwość Szybkie zwroty, cokolwiek - wyjść do Klienta

Opinie nt. sklepu eyeforfashion.pl

1 kwi 2024
Bluzka niebieska świetna lecz odesłałam ,gdyż rękawy były zbyt krotkie.Roxowy sweterek zdecydowanie lepiej wygląda na zdjęciu nuż w rzeczywistości,też musiałam odesłać bo były za krótkie rekawy
DT
Darek T.
Brzeg Dolny

Zadowolona

Moja opinia jest na 6. Towar bardzo dobrze opisany ,przesyłka dobrze zapakowana , szybka dostawa, gotowy formularz zwrotu (nie zwracam) promocje.Polecam Sklep.
Kostium ARLENA - rewelacyjny !!!! Piękny material i bardzo staranne szycie oraz wykończenie. Bluzka LIBERTY - jak wyżej !!!!
GN
Grazyna N.
szybka dostawa, mozliwosc dobrania odpowiedniego rozmiaru - tabela rozmiarow dla kazdego produktu, wysoka jakosc
13 kwi 2024
Sukienka z wiskozy, miła w dotyku, świetna nawet przy wysokich temperaturach, ma piękny intensywny kolor fuksji.
Szybkość realizacji zamówienia, obsługa zwrotów i zwrot środków w przypadku rzeczy, które nie pasowały.
Spodnie zgodne z opisem ,ładnie leżą polecam.Bluzka troszkę za duża, lecz i tak bym odesłała,ponieważ była pozaciągana w kilku miejscach,fason kolor piękny,zamówię rozmiar mniejszą,mam nadzieję ,że kolejna dostanę bez żadnych wad
DT
Darek T.
Brzeg Dolny

Zadowolona

Wszystko mi się podoba ,sposób zamówienia, szybka przesyłka ,dobrze zapakowany towar ,dobry kontakt z sklepem.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani, z radością czytamy Pani słowa. To wspaniale dowiedzieć się, że jest Pani zadowolona nie tylko z produktu, ale również z całokształtu kontaktu z naszym sklepem. Dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie zakupy u nas były dla Pań przyjemnością. Dziękujemy za spędzony z nami czas. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
31 mar 2024
Cudna suknia pasuje jak ulał rozmiar taki jak zamówiłam. Polecam z szczerego serca. Warto. 👍
Sprawny proces zamówienia, szybka realizacja i wysokiej jakości produkty. Polecam
Jestem zadowolona z zakupionych produktów i szybkiej realizacji zamówienia.

Obsługa klienta

Atrakcyjna cena, jakość produktu, szybka realizacja zamówienia i dostawa
Produkty dobrej jakości, ładne.Brakuje tylko dokładniejszych rozmiarów.
bluzeczka bardzo ładna zgodna z opisem. Dostawa ekspresowa .Polecam
AZ
Jakość obsługi i zamówionego towaru bez zarzutu.
Sukienka elegancka, rozmiar odpowiedni
EP
Ewa P.
Będzin
To mój ulubiony, sprawdzony sklep
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Ewo, to dla nas bezcenny zaszczyt znaleźć się wśród Pani "ulubieńców". Pani słowa to najlepsza nagroda za nasze starania i motywacja, by dbać o wysoką jakość naszych ubrań. Dziękujemy serdecznie za wyrażone uznanie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
IP
Iwona P.