eyeforfashion.pl- Logo - Opinie

eyeforfashion.pl

Opinie (795) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4268)

2 cze 2024
Polecam .Odzież najwyższej jakości .Świetne materiały , precyzyjnie uszyte . Zakupy robię tu z przyjemnością ❤️ Ceny nie są niskie ale adekwentne do jakości .Zawsze można skorzystać z rabatu który jest dołączony do przesyłki 🙂 W przypadku wymiany bądź zwrotu również nie ma problemu . Obsługa sklepu bardzo miła i pomocna 🥰 Dziękuję i do kolejnych zakupów ❤️

28 lip 2023
Klient który kupuje za 1600 zł czy nie powinien mieć możliwości zwrotu gratis? Odsyła towar za 800, ale zostawia Wam 800 zł Słabo to wygląda na tle innych sklepów internetowych, przynajmniej możliwość Szybkie zwroty, cokolwiek - wyjść do Klienta

Opinie nt. sklepu eyeforfashion.pl

9 lip 2024

bardzo sprawny sprzedawca

dobra jakość produktów oraz bardzo sprawna wysyłka, chyba najlepsza z jaką dotychczas się spotkałam, a korzystam z licznych dostawców.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Grażyno, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek i tak pochlebną opinię! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że doceniła Pani zarówno jakość naszych produktów, jak i szybkość wysyłki. To dla nas ogromna satysfakcja, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom i wyróżnić się na tle innych dostawców. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z każdego kolejnego zakupu w naszym sklepie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
ML
Maria L.
3 lip 2024
Szybka obsługa - towar dostarczono na 2 dzień.Jakość produktów jak zwykle perfekcyjna pomimo, że towar z wyprzedaży,
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
SzanownaSzanowna Pani Marylo, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek i tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że szybka obsługa i jakość naszych produktów spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze wielokrotnie gościć Panią w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
27 cze 2024
Tkanina wysokiej jakości, rozmiar idealnie dopasowany, przesyłka dostarczona na czas. Polecam zakupy w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Aleksandro, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek i za tak pozytywny komentarz! Bardzo cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości tkaniny, idealnego dopasowania rozmiaru oraz terminowej dostawy. Pani rekomendacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią w naszym sklepie jeszcze wiele razy. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl

Super ciuchy

Szybka dostawa, miła obsługa. Odzież, którą zamówiłam ładnie zapakowana, każdy ciuch w osobnym woreczku. Na zdjęciach kolorystyka trochę inna. Na żywo jednak ładniejsza. Bylam ciekawa jednej sukienki, długo zastanawiałam się, czy ją kupić?. Decyzja dobra, bardzo mnie zachwyciła. Została moją ulubioną.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Anno, doceniamy czas, który poświęciła Pani na wyrażenie swojej opinii. Bardzo serdecznie dziękujemy za wysoką ocenę! Ogromnie się cieszymy, że ponownie odwiedziła Pani nasz sklep pod dłuższej przerwie. Radością jest dla nas Pani uznanie szybkiej dostawy i miłej obsługi. Staramy się, aby każdy zamówiony produkt docierał do naszych klientów w idealnym stanie, dlatego pakujemy je oddzielnie. Jesteśmy również bardzo zadowoleni, że kolory odzieży na żywo przypadły do gustu, a sukienka stała się Pani ulubioną. Życzymy, aby towarzyszyła Pani w wielu pięknych chwilach. Czujemy się zaszczyceni Pani miłymi słowami. To jest dla nas ważne i motywujące do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Panią gościć. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl

Sukienka przepiękna

Sukienka idealna. Piękny materiał i piękny kolor. Bez żadnych poprawek. Myślę,że będę bardzo zadowolona .
sukienka bardzo ladna, w moim typie,podoba mi sie,,rozmiar dobry,biore ja i polecam, bardzo ladnie lezy
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Halino, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek i podzielenie się swoją opinią! Bardzo się cieszymy, że sukienka spełniła Pani oczekiwania i jest w Pani typie. To dla nas ogromna radość, że jest Pani zadowolona z rozmiaru i tego jak sukienka się na Pani prezentuje. Dziękujemy również za polecenie naszego sklepu. Pani lojalność jest dla nas bardzo cenna i motywuje do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów i obsługi. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
28 cze 2024

Zielone letnie jeansy damskie z rozporkami Red Button Sissy

Jestem bardzo zadowolona z zakupów i obsługi w sklepie. Żadnych problemów.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Małgorzato, jak zwykle rozpieszcza nas Pani wysoką oceną i wspaniałymi słowami. Niezmiernie gorąco za to dziękujemy! Wielokrotnie poświęca Pani swój czas, by wyrazić opinie chwalącą walory naszego sklepu. To ma dla nas ogromne znaczenie. Bardzo się cieszymy, że jest Pani w gronie naszych stałych Gościń, które dodają nam szydeł w tworzeniu nowych, modowych perełek. Mamy nadzieję, że zawsze Pani znajdzie u nas coś wyjątkowego dla siebie i będzie się niezmiennie dobrze z nami czuła. Do zobaczenia przy następnej okazji. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
EP
Ewa P.
Będzin
30 cze 2024
PROFESJONALIZM, DOBRA JAKOŚĆ, POLSKA MARKA
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Ewo, bycie Pani "ulubieńcem" zobowiązuje. Cóż możemy powiedzieć poza tak skromnym, ale naprawdę z serca płynącym DZIĘKUJEMY za wszystkie Pani pochlebne słowa, za zaufanie jakim jesteśmy przez Panią darzeni już od dawna. To nas wzrusza, dodaje energii, motywuje do wytężonej pracy. Mamy nadzieję nigdy Pani nie zawieźć, a wręcz przeciwnie, być źródłem wielu radości i satysfakcji z powodu udanych zakupów i pięknych kreacji. Zawsze miło jest Panią gościć, dlatego mówimy "do zobaczenia." Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
HB
Halina B.
Poznań
1 lip 2024
Pełen profesjonalizm , bez zastrzeżeń .
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Halino, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek! Jest nam niezmiernie miło, że zdecydowała się Pani ponownie odwiedzić nasz sklep. Cieszymy się, że zarówno obsługa, jak i zakupione sukienka, spodnie, bluzki oraz biżuteria spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy będziemy mogli gościć Panią w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
27 cze 2024
Bardzo ładna dobrze wykonana sukienka
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Ewo, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek i za podzielenie się swoją opinią! Z radością przyjmujemy słowa, że zakupiona sukienka spełniła Pani oczekiwania pod względem wyglądu i wykonania, a to przecież istotne walory ubrania. Pani zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Mamy nadzieję, że w przyszłości znajdzie Pani u nas wiele innych produktów, które również przypadną Pani do gustu. Zapraszamy do ponownych odwiedzin. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
12 lip 2024
piękna sukienka kupiona w promocji.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Urszulo, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek i za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że zakupiona w promocji sukienka spełniła Pani oczekiwania i przypadła do gustu. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z kolejnych zakupów w naszym sklepie i znajdzie u nas jeszcze wiele pięknych rzeczy. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
30 cze 2024
Bardzo solidnie odszyta sukienka.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Halino, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek oraz za podzielenie się swoją opinią! To miłe, że wybrała Pani nasz sklep. Cieszymy się bardzo, że zakupiona sukienka spełniła oczekiwania i doceniła Pani jej solidne wykonanie, gdyż najwyższa jakość jest jednym z naszych podstawowych priorytetów. Zapraszamy Panią do ponownych odpowiedzi i równie, jeśli nie bardziej, udanych zakupów. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
MS

Polecam firmę

Szybka wysyłka, piękna sukienka, opis zgodny, rozmiary również. Polecam
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Małgorzato, to bardzo miłe, że odwiedziła Pani nasz sklep. Serdecznie dziękujemy, że oceniła Pani nasze spotkanie "na piątkę" i zechciała podzielić się swoją opinią. Jesteśmy podekscytowani tym, że zachwyciła Panią zaprojektowana i uszyta przez nas sukienka. Cieszymy się, że jej opis, jak i rozmiar, podany przez nas na stronie potwierdza Pani jako zgodny z rzeczywistością, a termin realizacji zamówienia okazał się również satysfakcjonujący. Czujemy się zaszczyceni, że poleca Pani zakupy u nas. Zostajemy z nadzieją na kolejne spotkanie. Pozdrawiamy. Zespół eyeforfashion.pl
dobrze opakowane.Szybka dostawa ,przykro że nie można płacić Blikiem
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Honorato, serdecznie dziękujemy za przyznanie nam pięciu gwiazdek oraz podzielenie się swoją opinią! Bardzo cieszy nas, że jest Pani zadowolona z szybkiej dostawy i dobrego opakowania zamówienia. Przykro nam słyszeć, że miała Pani trudności z płatnością BLIKIEM. Chcielibyśmy poinformować, że taka możliwość istnieje w naszym sklepie. Proszę wybrać odpowiednią opcję płatności podczas składania zamówienia, czyli "PRZELEW ONLINE". W razie jakichkolwiek problemów, nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą dla Pani w pełni satysfakcjonujące. Pozdrawiamy Zespół eyeforfahsion.pl
jestem zadowolona z zakupu,rozmiar dobry,sukienka ladna,polecam
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Halino, było nam niezmiernie miło ponownie Panią gościć. Serdecznie dziękujemy, że tak nas Pani zawsze rozpieszcza kompletem gwiazdek i zawsze dobrym słowem na temat zakupów w naszym sklepie. Cieszy nas, że i tym razem jest Pani zadowolona, sukienka się podoba i rozmiar został odpowiednio dobrany. Jako nasza Gościni na pewno Pani zauważyła, że nieustająco wzbogacamy nasze kolekcje, więc jest w czym wybierać. Pozostajemy z nadzieją na kolejne spotkanie. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
EP
Ewa P.
Będzin
Dobra jakość, polska marka, dokładny opis wymiarów
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Ewo, cieszymy się bardzo z naszego kolejnego, udanego spotkania. Cały zespół kłania się Pani nisko jako wyraz wdzięczności za czas, który zawsze Pani znajduje na podzielenie się opinią o naszym sklepie, za Pani dobre słowa i wysoką ocenę. Serdecznie dziękujemy, że docenia Pani naszą polską markę oraz dobrą jakość, która należy do jednego z naszych najwyższych priorytetów. Jest Pani dla nas inspiracją! Mamy nadzieję na jeszcze wiele okazji do wspólnego przeżywania radości z pięknych rzeczy. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Dostawa ekspres). Towar zgodny z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Doroto Pani Doroto, serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i wspaniałą ocenę! Miło było nam Panią gościć. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z ekspresowej dostawy i zgodności produktów ze złożonym zamówieniem. Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie zawsze będą dla Pani przyjemnością. Zapraszamy i życzymy udanego dnia! Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
Sukienka elegancka ,rozmiar odpowiedni
4 lip 2024
Szybka obługa.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Szanowna Pani Agato, serdecznie dziękujemy za doceniającą nas ocenę! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani lojalność i zaufanie, jakim nas Pani obdarza. Cieszymy się, że szybka dostawa spełnia Pani oczekiwania. Zapraszamy do dalszych zakupów w naszym sklepie z nadzieję, że za każdym razem znajdzie Pani coś wyjątkowego, co będzie Panią zachwycać. Pani pozytywne oceny sprawiają nam radość i motywują do dalszej pracy oraz ciągłego wzbogacania oferty. Pozdrawiamy Zespół eyeforfashion.pl
28 cze 2024