eyeforfashion.pl- Logo - Opinie

eyeforfashion.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4068)

Ważny od: 4 kwi 2017
eyeforfashion.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Szybka dostawazakuppw ,jednak 1 sukienka z wada fabryczna materialu . Nie zaproponowano obnizki cen produktu ,nie bylo towaru na wymiane w rozmiarze 48 a za cene blisko 400 zl z wadą to mi nie odpowiada Propozycja odeslanie towaru do firmy.
BF
Barbara F.
NAMYSŁÓW

28 lip 2023
Klient który kupuje za 1600 zł czy nie powinien mieć możliwości zwrotu gratis? Odsyła towar za 800, ale zostawia Wam 800 zł Słabo to wygląda na tle innych sklepów internetowych, przynajmniej możliwość Szybkie zwroty, cokolwiek - wyjść do Klienta

Opinie nt. sklepu eyeforfashion.pl

14 lis 2023
Nie podobała mi się zamówiona sukienka : rozm. 42 był za duży,w rozm ,40 sukienka źle skrojona , bluzka też niestety źle leżała. Pomimo wysokich cen jakość była niewystarczająca. Zamówienie szybko dostarczone. Teraz czekam na zwrot pieniędzy i niestety mam wrażenie,że długo będę czekać. To zniechęca do zamówień w tym sklepie Inne sklepy np. Solar szybko zwracają należność , tuż po otrzymaniu zwracanych produktów .
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
22 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za przesłanie swojej opinii. Przykro nam bardzo, że zakupiona sukienka i bluzka nie spełniły Pani oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zadowolenie z zakupów, i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Rozumiemy, że kwestie związane z rozmiarem i jakością produktów są kluczowe dla satysfakcji klienta. Przekażemy Pani opinie odpowiednim działom w naszej firmie w celu podjęcia działań naprawczych i poprawy jakości oferowanych produktów. Co do procesu zwrotu pieniędzy, doceniamy Pani cierpliwość. Zwrot środków został dokonany w terminie. Chcielibyśmy również podkreślić, że doceniamy Pani sugestie. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie usług, a opinie klientów są dla nas niezwykle cenne. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub dodatkowe uwagi, prosimy o kontakt. Jesteśmy do dyspozycji. Z poważaniem, Zespół EyeForFashion
20 paź 2023
Bardzo słaba jakość produktu.