eyeforfashion.pl- Logo - Opinie

eyeforfashion.pl

Opinie (693) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4068)

Ważny od: 4 kwi 2017
eyeforfashion.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sie 2023
Szybka dostawazakuppw ,jednak 1 sukienka z wada fabryczna materialu . Nie zaproponowano obnizki cen produktu ,nie bylo towaru na wymiane w rozmiarze 48 a za cene blisko 400 zl z wadą to mi nie odpowiada Propozycja odeslanie towaru do firmy.
BF
Barbara F.
NAMYSŁÓW

28 lip 2023
Klient który kupuje za 1600 zł czy nie powinien mieć możliwości zwrotu gratis? Odsyła towar za 800, ale zostawia Wam 800 zł Słabo to wygląda na tle innych sklepów internetowych, przynajmniej możliwość Szybkie zwroty, cokolwiek - wyjść do Klienta

Opinie nt. sklepu eyeforfashion.pl

W zamówionej spódnicy duża różnica między szer.bioder a szer w talii Potis Verso rozmiar 46,szkoda że nie było większych rozmiarów

Porada

Umieszczenie krótkiej informacji dotyczącej zawyżonej lub zaniżonej rozmiarówki znacznie usprawniłoby trafne zakupy - mniej zwrotow z tego powodu i mniej ponoszonych kosztów zwrotu ze strony klienta Kupiłam piękne spodnie. Jednak podany rozmiar 36 był na tyle duży ( 38/40), że musiałam dokonać zwrotu.
Odpowiedź ze sklepu eyeforfashion.pl
Dzień dobry Pani Lilio, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Doceniamy Pani sugestię - z pewnością przyczyni się do usprawnienia procesu zakupowego i zmniejszenia liczby zwrotów, będziemy nad tym pracować. Przepraszamy za niedogodności związane z nieodpowiednim rozmiarem spodni. W razie pytań nasza infolinia służy pomocą. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy sprawią Pani satysfakcję. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia 🌹 Zespół Eye For Fashion.pl
28 lip 2023
GI
Grażyna I.
Kraczkowa
30 cze 2023
Trudny kontakt brak odpowiedzi lub odpowiedź po dłuższym czasie
3 lip 2023
Witamy, przepraszamy za utrudnienia. W ostatnich dniach czerwca przeprowadzaliśmy inwentaryzację, stąd infolinia była nieczynna. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Zespół EyeForFashion
6 lis 2023
Ceny są za wysokie w stosunku do wygladu i jakości ubrań.
7 lis 2023
Szanowna Pani Ewo, dziękujemy za opinię na temat cen naszych produktów. Rozumiemy, że cena jest ważnym czynnikiem przy zakupach i staramy się oferować produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Nasze ubrania są starannie projektowane i wykonane z dbałością o detale oraz materiały, co wpływa na ich wyjątkowy wygląd i trwałość. Ponadto, jesteśmy dumni z faktu, że nasze ubrania są produkowane w Polsce, co dodaje im unikalności i gwarancji jakości. Jednakże doceniamy Pani opinię i będziemy nadal dążyć do doskonalenia naszych produktów i cen, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dziękujemy za Pani czas i zaufanie, że wybiera Pani nasze produkty, wspierając jednocześnie lokalną produkcję. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia Zespół Eye For Fashion
9 cze 2023
ceny